banner-pro-6
Už je tomu niekoľko dní, čo nás prekvapili informácie o pripravovaných smart hodinkách z dielne spoločnosti Meizu. Na uniknutých renderoch sme videli rôzne náčrty a dizajnové variácie, ktoré by mohli hodinky ponúknuť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Potom sa však niekoľko dní nič nedialo, no dnes sa k nám dostala reálna fotografia samotných hodiniek. Podľa fotografie vidíme, že smartwatch od Meizu by mohli disponovať kovovým prevedením a koženým remienkom, pričom remienok bude vymeniteľný. Celková koncepcia vzhľadu je veľmi podobná tradičným analógovým hodinkám, ktoré dnes bežne nosíme. Na ľavom boku vidíme dvojicu tlačidiel, ktoré môžu plniť rôzne úlohy pri práci. Hodinky pôsobia vcelku kompaktne a nepochybujeme, že sa spoločnosť zameria aj na pohodlné nosenie.

meizu-smartwatch

Spoločnosť už stihla oznámiť príchod smart hodiniek, no neupresnila dátum a stále nevieme, či tento vzhľad naozaj patrí hodinkám od Meizu. Na všetko si teda musíme počkať až do oficiálneho predstavenia, ktoré je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Doterajšie úniky, rendery a fotografie však dávajú tušiť, že čínsky výrobca pripravuje špičkový produkt, na ktorý sa jednoznačne tešíme.

TIP: Meizu láka teaserom na predstavenie nových smart hodiniek

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom