Smartwatch od Meizu na reálnej fotografii

Teraz čítate
Smartwatch od Meizu na reálnej fotografii

banner-pro-6
Už je tomu niekoľko dní, čo nás prekvapili informácie o pripravovaných smart hodinkách z dielne spoločnosti Meizu. Na uniknutých renderoch sme videli rôzne náčrty a dizajnové variácie, ktoré by mohli hodinky ponúknuť.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Potom sa však niekoľko dní nič nedialo, no dnes sa k nám dostala reálna fotografia samotných hodiniek. Podľa fotografie vidíme, že smartwatch od Meizu by mohli disponovať kovovým prevedením a koženým remienkom, pričom remienok bude vymeniteľný. Celková koncepcia vzhľadu je veľmi podobná tradičným analógovým hodinkám, ktoré dnes bežne nosíme. Na ľavom boku vidíme dvojicu tlačidiel, ktoré môžu plniť rôzne úlohy pri práci. Hodinky pôsobia vcelku kompaktne a nepochybujeme, že sa spoločnosť zameria aj na pohodlné nosenie.

meizu-smartwatch

Spoločnosť už stihla oznámiť príchod smart hodiniek, no neupresnila dátum a stále nevieme, či tento vzhľad naozaj patrí hodinkám od Meizu. Na všetko si teda musíme počkať až do oficiálneho predstavenia, ktoré je zatiaľ zahalené rúškom tajomstva. Doterajšie úniky, rendery a fotografie však dávajú tušiť, že čínsky výrobca pripravuje špičkový produkt, na ktorý sa jednoznačne tešíme.

TIP: Meizu láka teaserom na predstavenie nových smart hodiniek

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
57%
Chcem to
43%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.