banner-pro-6
Meizu sa chce zapojiť do širokého spektra spotrebnej elektroniky, do ktorej patria aj smart hodinky. Práve tie dnes zobrazoval teaser, ktorý nečakane uverejnila spoločnosť. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

O smart hodinkách od Meizu sme počuli minulý rok na konferencii v Hongkongu, no tento koncept nikdy nebol oficiálne predstavený. Je to trochu škoda, nakoľko spomínané hodinky vyzerali veľmi dobre a mali slušný potenciál na úspech. Čínsky výrobca uviedol na trh svoje historicky prvé smart hodinky ešte spolu s Meizu MX4, presnejšie sa jednalo o inWatch Pi. Hodinky na spomínanom teaseri však majú hneď niekoľko prevedení a ideálne sadnú pre akúkoľvek veľkosť zápästia.

Meizu-smartwatch

K dispozícii bude pravdepodobne viacero verzií, pričom sa budú odlišovať použitým materiálom remienka a veľkosťou displeja. Po obvode ciferníka je umiestnené vypínacie tlačidlo, ktoré môže slúžiť na prepínanie medzi funkciami.

meizu-smartwatch-2

Z ďalšieho obrázku sa dajú vydedukovať dve zásadné slová – beh a prevádzkové hodiny. Meizu nám chce teda nepriamo naznačiť, že pripravované smarthodinky ponúknu napríklad pedometer alebo dlhú výdrž na jedno nabitie. Veríme, že tento koncept inteligentných hodiniek konečne uzrie svetlo sveta a Meizu nás nesklame.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom