banner-p9Čínsky výrobca smart hodiniek No.1 je tu po krátkom čase opäť. Po vydaní No.1 D5, ktoré sme stihli otestovať, spoločnosť prichádza s ponukou, ktorá sa len neodmieta.

[/blockquote]

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Spoločnosť potvrdila, že 25. apríla budú oficiálne predstavené ich nové inteligentné hodinky No.1 G4. Prídu s veľmi lákavou cenovkou 35 € a vo svojej výbave budú skrývať nejednu zaujímavú funkciu. Ponúknu kovovú konštrukciu a 1,2-palcový okrúhly displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Samotný displej integruje prekvapivo aj 3D Touch technológiu, čiže citlivosť na tlak. Veci dáva do pohybu procesor Mediatek MT6261 a pomáhať mu bude 64 MB RAM.

no.1 g4 1
Vnútorná pamäť hodiniek by mala disponovať kapacitou 128 MB, avšak bude sa dať rozšíriť pomocou microSD kariet až do 16 GB. Keďže hodinky prídu s podporou SIM kariet (microSIM), dajú sa používať ako plnohodnotný telefón. K smartfónu ich pripojíte pomocou Bluetooth 3.0. Kapacita batérie sa zastavila na 350 mAh a výrobca udáva zlepšenie výdrže oproti predchodcovi o 6 až 12 hodín v stand-by režime. Nabiť sa budú dať už za 20 minút vďaka technológii rýchleho nabíjania. Na trh dorazia v troch farbách.

Zdroj: Gizmochina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom