Smartfón s duálnym fotoaparátom už chystá aj spoločnosť Bluboo

banner-honor-8
Duálny fotoaparát nie je u smartfónov žiadna novinka a poznáme ho už niekoľko rokov. Až tento rok sa však začal výraznejšie rozširovať a chýbať určite nebude ani v čínskych smartfónoch. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Duálny fotoaparát sme už videli napríklad v HTC One M8, Huawei P9, Honor 8, Xiaomi Redmi Pro či Cool 1. Najnovšie ho už „objavil“ aj Apple a implementoval do najnovšieho iPhonu 7 Plus. Nie je prekvapením, že čínski výrobcovia sa začínajú inšpirovať a v najbližšej dobe uvidíme viacero smartfónov s duálnym fotoaparátom. Do rodiny sa už chystá vstúpiť aj spoločnosť Bluboo s pripravovaným Bluboo Dual.

Bluboo Picasso môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

bluboo-dualny-fotoaparat

TIP: iPhone 7 a 7 Plus oficiálne: Štvorjadrový procesor, žiadny audio jack aj duálny fotoaparát

Fotoaparát bude mať rozlíšenie 13 MPx a podľa spoločnosti bude vyzerať lepšie ako na iPhone 7 Plus. Už teraz sme zvedaví na prvé fotografie zhotovené novým iPhonom a či sa nový počin od Bluboo aspoň trochu vyrovná svojím konkurentom. Viac podrobností o Bluboo Dual nepoznáme, no dozvedieť by sme sa ich mali v čo najbližšej dobe.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
0%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
20%
Neznášam to
20%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.