Smart hodinky Xiaomi prídu už tento mesiac, cena môže byť vyššia

banner-mi-band-2Ďalšia veľká konferencia Xiaomi je naplánovaná na 25. augusta a čínsky gigant má pripravených opäť niekoľko parádnych noviniek. Už dávnejšie sa povráva o predstavení low-endu Redmi 4 a dnes pribudli na „zoznam“ noviniek konferencie aj smart hodinky Xiaomi. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Informácie o predstavení inteligentných hodiniek z dielne Xiaomi sa dnes objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo. S touto radostnou správou však prišla ďalšia informácia, ktorá už nie je taká lákavá pre fanúšikov. Xiaomi smartwatch by mohli niesť cenovku, ktorá nebude práve najlacnejšia a na pomery Xiaomi vcelku nezvyčajná. Každopádne, u čínskej spoločnosti sme zvyknutí na veľmi nízke ceny a hodinky možno naozaj ponúknu dostupnú cenu, ktorá bude ešte akceptovateľná.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-smartwatch

TIP: Nové informácie o Xiaomi Redmi 4: Snapdragon 625, FullHD displej a predstavenie už 25. augusta?

Povráva sa o čiastke okolo 133 €, čo stále nie je zlé, no nevieme presne, akú výbavu prinesú tieto hodinky. Ak to však Xiaomi rozbalí tak, ako pri Mi Bande 2, nemáme obavy o poriadny úspech v segmente wearables. Veľmi by nás potešili aj podrobnejšie špecifikácie, ktoré by k nám mohli zavítať už v nasledujúcich dňoch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
7%
Chcem to
87%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]