Smart hodinky Xiaomi prídu už tento mesiac, cena môže byť vyššia

Teraz čítate
Smart hodinky Xiaomi prídu už tento mesiac, cena môže byť vyššia

banner-mi-band-2Ďalšia veľká konferencia Xiaomi je naplánovaná na 25. augusta a čínsky gigant má pripravených opäť niekoľko parádnych noviniek. Už dávnejšie sa povráva o predstavení low-endu Redmi 4 a dnes pribudli na „zoznam“ noviniek konferencie aj smart hodinky Xiaomi. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Informácie o predstavení inteligentných hodiniek z dielne Xiaomi sa dnes objavili na čínskej sociálnej sieti Weibo. S touto radostnou správou však prišla ďalšia informácia, ktorá už nie je taká lákavá pre fanúšikov. Xiaomi smartwatch by mohli niesť cenovku, ktorá nebude práve najlacnejšia a na pomery Xiaomi vcelku nezvyčajná. Každopádne, u čínskej spoločnosti sme zvyknutí na veľmi nízke ceny a hodinky možno naozaj ponúknu dostupnú cenu, ktorá bude ešte akceptovateľná.

Xiaomi Mi Band 2 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi-smartwatch

TIP: Nové informácie o Xiaomi Redmi 4: Snapdragon 625, FullHD displej a predstavenie už 25. augusta?

Povráva sa o čiastke okolo 133 €, čo stále nie je zlé, no nevieme presne, akú výbavu prinesú tieto hodinky. Ak to však Xiaomi rozbalí tak, ako pri Mi Bande 2, nemáme obavy o poriadny úspech v segmente wearables. Veľmi by nás potešili aj podrobnejšie špecifikácie, ktoré by k nám mohli zavítať už v nasledujúcich dňoch.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
7%
Chcem to
87%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
7%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
  • marek7610

    Tie smajliky: aka je tvoja reakcia sú fakt niekedy čudné. Ked nieco chcem tak mam dat Chcem to alebo Milujem to a ked sa mi nepaci clanok a paci sa mi napriklad dany telefon tak co mam dat? Alebo článok je super co väčšinou aj je ale daný výrobok stojí za …. Tak mam dať nepači sa mi to ale článok sa mi predsa páči. Myslím si že je to trosku zmatene.