banner-redmi-3s
Xiaomi predstavuje nové smartfóny ako na bežiacom páse a neustále sú k dispozícii informácie o nových modeloch. Len po nedávnom predstavení Redmi Pro už čakáme aj na predstavenie Mi Note 2 či Redmi 4.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Predstavenie Mi Note 2 je síce pravdepodobnejšie a bližšie, no pomaly, ale isto sa už začína ukazovať aj nový kráľ nižšej triedy smartfónov. O Redmi 4 síce nepočujeme prvýkrát, no teraz bol prvýkrát uvedený dátum predstavenia na 25. augusta. Zdroj informácií pochádza zo sociálnej siete Weibo, pričom zmienka padla aj o procesore Snapdragon 625 a konečne aj FullHD displeji, ktorý pri doterajších smartfónoch rady Redmi chýbal.

Xiaomi Redmi 3S 2GB/16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xiaomi redmi-4-rumor-Snapdragon-625

Ako procesor sa už síce spomínal aj MediaTek Helio X20 či Helio P10, no keďže Redmi 3 disponoval Snapdragonom 616, v novej generácii by bol Snapdragon 625 určite lepším a logickejším krokom. Xiaomi má podľa informácií predstaviť nový model aj v septembri a tak už začína byť v informáciách zmätok. Analytik Pan Jiutang si je istý, že Mi Note 2 bude predstavený ešte v auguste a preto nevieme, aké zariadenie bude odhalené v septembri. Jednou z možností je, že tento mesiac uvidíme základnú verziu Mi Note 2 a budúci mesiac napríklad jeho zakrivenú verziu.

Údajné fotografie Xiaomi Redmi 4

Nakoľko však bol najnovší Redmi 3S predstavený v polovici júna, predstavenie jeho nástupcu už v auguste sa zdá byť dosť nepravdepodobné. Jedno je však isté, Xiaomi má na najbližšie mesiace bohaté plány a uvidíme ďalšie perfektne vybavené zariadenia, či už nižšej alebo vyššej triedy.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom