Chytrých hodiniek je na trhu ako maku. Problémom väčšiny je však skĺbiť dokopy dizajn, funkcie a výdrž na jedno nabitie. Aj keď sa to občas podarí, výsledná cena môže byť pre niekoho odradzujúca.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ešte lacnejšie

Všetko to však spĺňajú nasledujúce smart hodinky NEWWEAR Q8, ktoré môžu byť tvoje už za 23 €. Cenou tak priamo konkurujú populárnemu náramku Mi Band 2 od Xiaomi, pričom ponúkajú niekoľko funkcií naviac a dramaticky väčšiu výdrž na jedno nabitie.

Kúpiť Smart hodinky NEWWEAR Q8 čierne len za 23 €

Kúpiť Smart hodinky NEWWEAR Q8 strieborné len za 23 €

Ako prepravu odporúčame zvoliť Registered Air Mail (Netherlands  Registered), pri ktorej vzhľadom k cene hodiniek nebudeš platiť žiadne dodatočné poplatky spojené s colným konaním. Využiť môžeš aj poistenie balíka za 1,24 €, aby si mal istotu, že všetko prebehne bez problémov.

Množstvo funkcií a výdrž až 150 dní

NEWWEAR Q8 prichádza v klasickom štýle náramkových hodiniek, ktorým dominuje kruhový displej typu OLED, s rozlíšením 96 x 96 pixelov a uhlopriečkou 0,96 palca. Ovládanie prebieha výlučne dotykom. Osadené sú procesorom NRF52832, ktorého dopĺňa 512 MB RAM. Nechýba ani vodeodolnosť s certifikáciou IP67.

Medzi hlavné funkcie patrí krokomer, merač pulzu, krvného tlaku, okysličenia krvi a spánku. Podporuje aj notifikácie správ, volaní a vybraných aplikácií. Upozornenia sú signalizované vibráciami. Pripojenie so smartfónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0 a dostupná je aj vlastná aplikácia, v ktorej môžeš sledovať rôzne údaje.

Smart hodinky NEWWEAR Q8

Hodinky podporujú ako systém Android (4.4 a vyššie), tak aj iOS (9.0 a vyššie). Najväčším prekvapením je vstavaná 170 mAh batéria, ktorá vydrží až 150 dní v pohotovostnom režime. Podporovaných je viacero svetových jazykov (čínsky, anglický, nemecký, taliansky…). Ak ťa tieto hodinky zaujali, tak sa poponáhľaj, nakoľko v rámci bleskového výpredaja je dostupných už len 30 kusov.

O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak