Chytrých hodiniek je na trhu ako maku. Problémom väčšiny je však skĺbiť dokopy dizajn, funkcie a výdrž na jedno nabitie. Aj keď sa to občas podarí, výsledná cena môže byť pre niekoho odradzujúca.

Ešte lacnejšie

Všetko to však spĺňajú nasledujúce smart hodinky NEWWEAR Q8, ktoré môžu byť tvoje už za 23 €. Cenou tak priamo konkurujú populárnemu náramku Mi Band 2 od Xiaomi, pričom ponúkajú niekoľko funkcií naviac a dramaticky väčšiu výdrž na jedno nabitie.

Kúpiť Smart hodinky NEWWEAR Q8 čierne len za 23 €

Kúpiť Smart hodinky NEWWEAR Q8 strieborné len za 23 €

Ako prepravu odporúčame zvoliť Registered Air Mail (Netherlands  Registered), pri ktorej vzhľadom k cene hodiniek nebudeš platiť žiadne dodatočné poplatky spojené s colným konaním. Využiť môžeš aj poistenie balíka za 1,24 €, aby si mal istotu, že všetko prebehne bez problémov.

Množstvo funkcií a výdrž až 150 dní

NEWWEAR Q8 prichádza v klasickom štýle náramkových hodiniek, ktorým dominuje kruhový displej typu OLED, s rozlíšením 96 x 96 pixelov a uhlopriečkou 0,96 palca. Ovládanie prebieha výlučne dotykom. Osadené sú procesorom NRF52832, ktorého dopĺňa 512 MB RAM. Nechýba ani vodeodolnosť s certifikáciou IP67.

Medzi hlavné funkcie patrí krokomer, merač pulzu, krvného tlaku, okysličenia krvi a spánku. Podporuje aj notifikácie správ, volaní a vybraných aplikácií. Upozornenia sú signalizované vibráciami. Pripojenie so smartfónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0 a dostupná je aj vlastná aplikácia, v ktorej môžeš sledovať rôzne údaje.

Hodinky podporujú ako systém Android (4.4 a vyššie), tak aj iOS (9.0 a vyššie). Najväčším prekvapením je vstavaná 170 mAh batéria, ktorá vydrží až 150 dní v pohotovostnom režime. Podporovaných je viacero svetových jazykov (čínsky, anglický, nemecký, taliansky…). Ak ťa tieto hodinky zaujali, tak sa poponáhľaj, nakoľko v rámci bleskového výpredaja je dostupných už len 30 kusov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom