Je to už neuveriteľných 8 rokov, kedy sa na vtedajších konzolách a počítačoch zjavila jedna z najzásadnejších hier súčasnosti. Samozrejme vravíme o piatom diele legendárnej RPG ságy The Elder Scrolls, s podtitulom Skyrim. Hra si svoje postavenie kultu zabezpečila aj tuhou moderskou komunitou a práve vďaka modu Septentrional Landscapes LE hra vyzerá reálnejšie ako hocikedy predtým.

RPG, ktoré je dostupné hádam na všetkých konzolách a s najväčšou pravdepodobnosťou ešte niekoľko rokov bude vychádzať opakovane patrí medzi najviac modifikované hry vôbec.

Aj vďaka týmto, v podstate amatérskym, dizajnérom je hra stále v kurze, a či už ide o umelecky skvele podchytené vylepšenia alebo výmenu draka za mašinku Tomáša ide o modifikačný raj.

S tých vážnejšie poňatých a profesionálnejšie vyznievajúcich je aj kozmetický balík Septentrional Landscapes LE. Ten využíva 3D skeny reálnej prírody a neuveriteľne detailné 8K textúry, ktoré z niekoľkoročnej modly vytvárajú takmer realistický zážitok. Tvorca modu, winedave, vytvoril hneď niekoľko iných balíkov do hry ktoré si môžeš pozrieť tu.

Nenechaj si ujsť
Ide o najhorší port Rockstaru? Problémy Red Dead Redemption 2 sa kopia

Len davaj si pozor, blue screen of death v týchto vodách na teba neustále číha! Skyrim mimochodom oslávil svoje ôsme narodeniny. Pôvodná hra vyšla 11. novembra 2011 pre PC, Xbox 360 a PS3.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom