Čínska vynaliezavosť nepozná hraníc a s nimi ani tento gadget. Vyzerá ako obyčajná nabíjačka, no okrem toho v sebe skrýva FullHD kameru a robustné úložisko. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nemusíš byť fanúšikom špionážnych filmov, avšak v záujme ochrany majetku či stráženia štvornohého miláčika poskytuje skrytá kamera v nabíjačke nesporné výhody. Veľa z nás zanecháva po použití nabíjací adaptér v zásuvke, čo z nej robí výborné maskovanie. Optika vstavanej kamery umožnuje nahrávať FullHD video v zornom uhle 135°. Nahrávanie začína automaticky po vložení do elektrickej zásuvky.

zdroj fotografií: TomTop.com

Po zaplnení dostupného úložiska dochádza k premazávaniu najstarších záznamov. Vo výbave je zahrnutá aj automatická detekcia pohybu, ktorá v prípade potreby automaticky pozastaví/spustí video, aby nedochádzalo k zapĺňaniu priestoru statickým obrazom. Záznam videa sa automaticky vypne po vytiahnutí adaptéra zo zásuvky.

Kúpiť skrytú kameru v nabíjačke s 32 GB interným úložiskom za 22 €

Počas nočného záznamu je k dispozícii aj infračervená prisvetľovacia dióda, ktorá svieti svetlom o frekvencií, ktoré ľudské oko nevidí. K dispozícii sú 3 pamäťové verzie – 32, 16 a 8GB a 2 verzie rozloženia elektrickej zásuvky – európska a americká. Pozor, adaptér nemusí pasovať do elektrických zásuviek, ktoré obsahujú uzemnenie cez stredový konektor. Pre istotu odporúčame priobjednať aj redukciu za 1,5 €. Kamera dokáže fungovať aj ako USB nabíjačka, no nie sú zverejnené podrobné informácie o nabíjacom prúde. Skrytá kamera vo verzii s 32 GB interným úložiskom je k dispozícii za 22 €. Ak hľadáš niečo lacnejšie, môžeš siahnúť po 16 GB verzii za 18 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
100%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]