Keď sa spomenie spoločnosť Xiaomi, mnohí si hneď vybavia svet kvalitných a lacných smartfónov. Okrem nich má tento čínsky výrobca na konte aj desiatky skvelých doplnkov, ku ktorým sa teraz pridáva ďalší. Tento gadget aka skrutkovač Xiaomi so sadou nástrojov pre rôzne skrutky rozhodne nesmie chýbať v garáži žiadneho kutila.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zrejme nebol mesiac, kedy by nám čínsky gigant, Xiaomi, nepredstavil nejaký nový smartfón, zariadenia do domácností či gadget. Práve do poslednej skupiny sa radí najnovší produkt spoločnosti, ktorým je kvalitný skrutkovač. Okrem neho je v puzdre zahrnutých aj 24 rôznych nástavcov, ktoré spoľahlivo poslúžia pri skrutkovaní. Xiaomi uvádza jeho primárne využitie pri rozoberaní smartfónov alebo oprave inej elektroniky, no využiť sa dá, samozrejme, kdekoľvek.

zdroj fotografie: Xiaomi

Nenechaj si ujsť
Noviniek od Xiaomi nikdy nie je dosť. Prichádza s reproduktorom s umelou inteligenciou a čoskoro do predaja vypustí exkluzívnu verziu Xiaomi Mi6

Rozdelené sú do 4 priečinkov a žiadna z nich nemá v popise vlastností prívlastky ako mäkká alebo krehká. Samotné puzdro je vyrobené z prémiového hliníka a svojimi tvarmi skôr pripomína powerbanku od tohto známeho čínskeho výrobcu.

zdroj fotografie: Xiaomi

zdroj fotografii: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi skrutkovač 24v1 za 21 €
Zľavový kupón GKBXMJSK

Skrutkovač Xiaomi Wiha je spolu s týmito nástavcami vyrobený z húževnatého materiálu s tvrdosťou HRC 60, ktorý je predurčený na každodenné používanie aj v náročných podmienkach. Výrobu tohto produktu si na svoje plecia znova zobrala dcérska spoločnosť Mijia. Tento doplnok pre šikovných majstrov je pre nás dostupný za skvelých 21 € vďaka zľavovému kupónu GKBXMJSK.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
56%
Chcem to
25%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
6%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]