Jeden z najpopulárnejších amerických sitkomov spred konca milénia – Tie roky sedemdesiate… – po 16-tich rokoch dostane pokračovanie, informuje Comingsoon.

Pripravovaný seriál ponesie názov Tie roky deväťdesiate (That ’90s Show) a uvidíme v ňom najmenej dve herecké tváre známe z pôvodného seriálu.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Konkrétne sa vráti dvojica hercov Kurtwood Smith a Debra Jo Rup, ktorí v origináli stvárnili manželov Reda a Kitty Formanovcov, rodičov dospievajúcich tínedžerov Erica a Laury.

Red bol známy svojím sarkazmom a uštipačným zmyslom pre humor, Kitty si diváci naopak obľúbili svojou bezprostrednosťou a veselou náturou.

TMDB.org

Ako napovedá samotný názov, seriál sa posunie o 20 rokov vpred a v jeho čele sa tentokrát ocitne Leia Formanová, dospievajúca dcéra Erica a Donny, ktorá navštívi svojich starých rodičov počas letných prázdnin.

O pokračovanie sa postará dvojica tvorcov pôvodného seriálu, Bonnie a Terry Turner, producenti zároveň dúfajú, že v seriáli sa postupne objavia aj ďalšie milované postavy.

Máš radšej horory? 
Prvý trailer na ďalší film Resident Evil je vonku. Odhaľuje brutálne monštrá a strachom preplnenú atmosféru

S určitosťou medzi nimi neuvidíme herca Dannyho Mastersona, ktorý v seriáli zastal úlohu hipisáka Stevena Hydea a najlepšieho priateľa Erica. Herec momentálne v reálnom živote čelí trojnásobnému obvineniu za znásilnenie.

Svetový hit

Tie roky sedemdesiate patrili na prelome milénia k jedným z najobľúbenejších sitkomov a veľkú popularitu seriál zaznamenal aj u nás. Celkovo sa dočkal ôsmych sérií, ktoré divákom priniesli 200 epizód sledujúcich problémy dospievajúcich tínedžerov – od nešťastných lások, cez drogy a sex, až po neustále sledovanie porna v pivnici rodičovského domu.

TMDB.org

Seriál naštartoval herecké kariéry Ashtona Kutchera a Mily Kunis, ktorí na obrazovke tvorili pár prihlúply, no nesmierne obľúbený párik, a neskôr sa dvojica zosobášila aj v skutočnom živote.

Prvá séria Tie roky deväťdesiate bude pozostávať z desiatich epizód, dostupná bude exkluzívne na Netflixe. Seriál momentálne nemá stanovený dátum premiéry, skôr ako koncom budúceho roka ho však určite nečakaj.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú