Filmový reštart jednej z najznámejších zombie franšíz sa dnes predstavil v prvom traileri a podľa šťavnatých záberov sa hororoví fanúšikovia majú rozhodne na čo tešiť. Ukážka totiž sľubuje všetko, čo od filmovej adaptácie hernej legendy očakávame – ikonické mesto Raccoon City, obľúbené postavy či známe zombie monštrá.

Spracovanie ikonickej hororovej série videohier tak podľa prvej ukážky naberá konečne smer, od ktorého sa obrátili predošlé nevydarené časti s únavnou Millou Jovovich.

Na čom si užiješ skvelý filmový a seriálový zážitok s TOP zvukom?

Kúp si TV Philips Performance spolu so soundbarom alebo bezdrôtovým reproduktorom a po registrácii môžeš získať späť až 50 % ceny soundbaru alebo reproduktoru.

POZRI SI CELÚ–>PONUKU<–

Réžiu nového filmu zo sveta Resident Evil tentokrát po Paulovi W. S. Andersonovi preberá Johannes Roberts a dej jeho novinky bude adaptovať dva tituly z pôvodnej hernej série.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City sa bude odohrávať v roku 1998 v dobre známom meste Raccoon City a príbeh sa v tomto prípade viac približuje k pôvodnej hre. Trailer nám predstavuje dve hlavné postavy prvej časti, Claire Redfield (Kaya Scodelario) a jej brata Chrisa (Robbie Amell), ktoré by mali postupne odhaliť nekalé plány obrovskej korporácie Umbrella.

Cesta za odhalením ich v osudnú noc, podľa očakávania, dovedie do Raccoon City, kde stretnú Leona S. Kennedyho (Avan Jogia) a spolu sa následne veľmi rýchlo ocitajú v epicentre zvrátených experimentov Umbrelly.

Okrem toho, že sa konečne dočkáme filmovej podoby Leona, fanúšikovia sa podľa ukážok môžu tešiť aj na známe lokality z obidvoch videohier – panstvo z prvého dielu či kľúčovú stanicu pre druhý diel Resident Evil 2.

Resident Evil: Welcome to Raccoon City nie je jedinou novou filmovou iteráciou hier Resident Evil. Začiatkom tohto roka Netflix predstavil nový animovaný seriál s názvom Infinite Darkness.

Okrem toho streamovacia spoločnosť pripravuje spin-off z tohto univerza o Albertovi Weskerovi. Posledná novinka Resident Evil: Welcome to Raccoon City však podľa aktuálnych informácií obíde streamovacie platformy a predstaví sa exkluzívne len v kinách a to už 24. novembra tento rok.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP