banner-redmi-note-3-pro
O čínskej firme Siswoo sa toho veľa nepíše. Možno si spomínate na Siswoo R7 Darkmoon, telefón s druhým E-ink displejom na zadnej strane. Siswoo sa však nezastavuje a vo výstrelkoch pokračuje. Najnovšie so Siswoo R2 – telefónom so zabudovaným projektorom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Siswoo sa na trhu s mobilnými telefónmi objavilo minulý rok, a to so zopár zariadeniami, napríklad už spomínaným R7 Darkmoon. Táto firma je však obmedzovaná tamojšími mobilnými operátormi, preto sa o nej príliš nehovorí. To sa v Barcelone zmení, keďže výrobca na veľtrh zavíta s novinkou Siswoo R2 – telefónom so zabudovaným projektorom.

siswoo r2 1

Takýto experiment je vo svete telefónov extrémne zriedkavý. Výnimku tvorí napríklad tablet Lenovo Yoga Tab 2 Pro s projektorom na bočnej strane. To je však tablet, s omnoho väčšou batériou. Bude zaujímavé, ako sa Siswoo popasuje s takým problémom. Siswoo R2 bude na prednej strane figurovať 5,5 palcový FullHD displejom s 2,5D zahnutím a bližšie nešpecifikovaným Mediatek procesorom. Informácie o projektore, aký veľký bude mať senzor a aké rozlíšenie ponúkne, sa dozvieme v najbližších dňoch na MWC 2016.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP