Sága medzi Dwayne „The Rock“ Johnsonom a Vin Dieselom opäť ožíva, žeby už ale smeruje do svojho konca? Vyzerá to tak. The Rock totiž svojmu hereckému kolegovi poslal jasný odkaz a definitívne potvrdzuje – v značke Rýchlo a zbesilo sa už viac neobjaví.

Hodená rukavica všetkých prekvapila

Jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti to potvrdil v rozhovore pre CNN. The Rock tu priamo reagoval na prekvapivú výzvu Vin Diesela zo svojho Instagramu, v ktorom Vin Diesel označil Johnsona ako svojho mladšieho brata a vyzval ho naplniť svoj osud účasťou na finále F10.

Prisahal som, že predvedieme najlepšie Rýchlo a zbesilo, ktorým je práve číslo 10. Hovorím to z lásky…musíš sa v ňom ukázať. Nelám nad sériou palicu, máš v nej ešte dôležitú úlohu. Hobbsa nemôže hrať nikto iný. Dúfam, že sa tejto príležitosti chopíš a naplníš svoj osud,“ napísal v novembri Vin Diesel.

Hodená rukavica vtedy mnohých zaskočila, The Rock v jednej z početných slovných prestreliek a odkazov na sociálnych sieťach totiž jasne avizoval, že so značkou Rýchlo a zbesilo už nadobro skončil.

TMDB

Podľa jeho aktuálneho vyjadrenia to Vin Dieselovi povedal aj v súkromnom rozhovore, napriek tomu celá vec neskôr ďalej eskalovala, čo The Rockovi príliš nepáči.

Bol som naozaj zaskočený Vinovým nedávnym príspevkom. V júni sme totiž boli v kontakte mimo sociálnych sietí a povedal som mu veľmi priamo – a v súkromí, že sa už do série nevrátim. Vo vyjadrení som bol neoblomný, no zároveň srdečný a povedal som, že aj keď budem vždy podporovať hereckých kolegov a priať značke úspech, nie je žiadna šanca, že by som sa k nej vrátil.

Manipulácia aj definitívny koniec

Johnson preto novembrový príspevok Vin Diesela na sociálnych sieťach označil za ukážkový príklad manipulácie. Rovnako vyjadril kritiku nad tým, že Vin Diesel vo výzve apeloval aj smrťou Paula Walkera. „Vynechaj ho z toho. Hovorili sme o tom pred mesiacmi a dospeli k jasnému záveru,“ povedal The Rock v rozhovore.

Universal Pictures

Na záver otázky ohľadom jeho budúcnosti v populárnej akčnej sérii už len odkázal, že je poľutovaniahodné, že verejný dialóg medzi dvomi „svalnáčmi“ zbytočne mútil vody a zaželal kolegom aj značke ako takej veľa šťastia a úspechov v ďalšej kapitole.

Ak to neznamená definitívu, nevieme si predstaviť, čo iné by malo. V každom prípade v novom diele Rýchlo a zbesilo na postavu Hobbsa môžeme zabudnúť.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP