Kto by si nepamätal legendárny americký sitkom z 90-tých rokov, ktorý rozprával príbeh šestice priateľov až do roku 2004, kedy bola odvysielaná posledná séria? Po 16 rokoch čakania, špekulácií a dohadov je to však oficiálne. Priatelia sa vracajú späť v novom pokračovaní, ktoré odvysiela HBO Max už v máji a spolu s ním bude dostupných aj všetkých 236 epizód pôvodných sérií, informuje portál Entertainment Weekly.

Stalo sa to, v čo už mnohí ani len nedúfali. Ikonická partia priateľov z nezameniteľného seriálu, ktorý poznajú celé generácie divákov, sa vráti na obrazovky už o pár mesiacov. Nepôjde však o natáčanie ďalších nových dielov seriálu, ale jedinečný špeciál, ktorý si HBO pripravuje pri príležitosti spustenia novej streamovacej služby HBO Max v máji tohto roka.

Natáčať sa bude v štúdiu Stage 24 vo Warner Bros., kde boli nahrávané všetky série Priateľov v minulosti a v réžii uvidíme Bena Winstona. Exkluzívnym producentom tohto špeciálneho dielu bude Kevin Bright, Marta Kauffman a David Crane, informuje TVGuide.

Návrat Priateľov oficiálne potvrdený!

Po takmer dvoch desaťročiach sa tak znova zjednotí šestica priateľov, ktorú tvorí Jennifer Aniston alias Rachel Greenová,  Courteney Cox, ktorá hrá Monicu Gellerovú, Lisa Kudrow v úlohe Phoebe Buffatovej, David Schwimmer ako Ross Geller, Matthew Perry v úlohe Chandlera Binga a Matt LeBlanc, známy ako Joey Tribbiani. HBO Max tento špeciál sprístupní všetkým predplatiteľom, ktorí zároveň získajú prístup ku všetkým ostatným sériám seriálu.

Nenechaj si ujsť
HBO predstavuje najdrahšiu streamovaciu platformu. HBO Max ponúkne nové GoT aj viac ako 10 000 hodín obsahu

Ešte pred pár týždňami sa pritom o zjednotení hovorilo len v teoretickej rovine, no dnes je už všetko jasné. Priatelia sa s Warner Bros. dohodli a za účasť v tomto špeciáli získajú odmenu zhruba 3 až 4 milióny dolárov. Celkovo však HBO Max na návrat Priateľov a kúpu práv minie neuveriteľných 400 miliónov dolárov, informuje Vulture. Novinku potvrdili na svojich instagramových účtoch aj samotní herci. Ostáva si tak už len počkať na špeciál, v ktorý dúfali milióny fanúšikov seriálu po celom svete.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom