banner-redmi-4aSvetový fenomén menom selfies je pomaly na každom kroku. Výrobcovia vidia v tomto trende obrovský obchodný potenciál a prispôsobujú tomu aj svoje zariadenia. Či sa už jedná o smartfóny, alebo gadgety, v dnešnej dobe nájdeš množstvo kontroverzných noviniek. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Najnovším výdobytkom technológií je unikátny selfie dron, ktorý ale všetkých „klame“ na prvý pohľad. Nie je to totiž len taký hocijaký dron, ale vo svojej podstate sa jedná tiež o ochranný kryt na smartfóny. Spoločnosť Selfly, ktorá stojí za touto unikátnou novinkou, vyzbierala tento týždeň na kampani skrz Kickstarter až 125 000 dolárov. Dron bude disponovať 8 MPx fotoaparátom, ktorý dokáže nahrávať dostačujúce FullHD video.

zdroj fotografie: Geeky-gadgets

Samotný dron vydrží vo vzduchu 5-7 minút, pričom dokáže poskytnúť úplne novú perspektívu tvojim fotografiám. Podľa informácií bude tento selfie dron / ochranný kryt na smartfón podporovať zariadenia s maximálnou uhlopriečkou displeja od 4 do 6-palcov.

Nenechaj si ujsť
TIP: Selfie palice budú onedlho old school. Pozri sa, ako funguje selfie dron, ktorý dokáže vytvoriť unikátne zábery

zdroj fotografie: Mydrivers

Samozrejmosťou je kompatibilita ako s iOS, tak aj s Androidom. Pre tých, ktorí sa rozhodnú na projekt prispieť už teraz, bude cena predstavovať približne 69 € s dodaním niekedy v polovici júna. Pre viac informácií neváhaj a navštív oficiálnu stránku projektu na Kickstarteri.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]