Počas niekoľkých rokov na trhu si drony vydobyli stabilné postavenie na trhu. Od tých najlacnejších až po najdrahšie nájdeme široké spektrum zameraní a druhov.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Zaujímavým druhom dronov sú takzvané selfie drony, ktoré sú predovšetkým určené na lietanie okolo ľudí a vytváranie selfie fotografií z vysokých výšok a uhlov, kde už tvoje ruky jednoducho nestačia. Jedným z nich je aj cenovo dostupný H32WH od spoločnosti JJRC.

Unikátny zážitok

zdroj fotografie: YouTube

Kúpiť selfie dron značky JJRC za 26 €
Kupón TTH43WH 

Jeho konštrukcia je z odolného ABS plastu a hravo ho zložíš či prenesieš počas cestovania. Tento dizajn umožňuje po stlačení poistky ramená s vrtuľami sklopiť a ušetriť slušné množstvo priestoru.

Výbava, ktorá nesklame

Vďaka efektným LED svetlám na spodnej strane dronu ho ľahko uvidíš aj v tej najhlbšej tme. Pod povrchom sa nachádza 6-osí gyroskop, ktorý pomáha udržiavať dron stabilizovaný a ľahko ovládateľný.

zdroj fotografie: YouTube

Disponuje tiež funkciou udržiavania letovej výšky, ktorá má význam pri vytváraní fotografií. Čerešničkou na torte je integrovaná HD kamera, ktorá dokáže vytvárať fotografie alebo video v HD rozlíšení. Ovládanie prebieha pomocou smartfónu a WiFi pripojenia až na vzdialenosť 40 m.

A na záver lákavá cena

Počas letu je obraz z kamery v reálnom čase prenášaný, čo ešte viac umocňuje zážitok z používania. Vstavaný akumulátor s kapacitou 500 mAh ponúka dostatok energie pre 6-8 minút letu. Ak ťa tento dron zaujal a chceš ovládať vzdušný priestor, môže byť tvoj už za skvelých 26 €. No nezabudni použiť náš špeciálny kupón TTH43WH.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
71%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
14%
O autorovi
Juraj Vasek
Študujem na Minerva Schools at KGI v San Franciscu. Okrem písania článkou sa venujem tvobe najčastejšie webových stránok a práce s dátami. Aktuálne používam Xiaomi Mi6. V prípade otázok sa ma môžeš kontaktovať na [email protected]