Čínske Xiaomi mnohí poznajú ako spoločnosť so skutočne pestrou paletou výrobkov. Tie si svoje využitie nájdu v každodennom živote a okrem smartfónov tak spoločnosť zákazníkom ponúka aj výbavu pre domácnosti. Po nedávno predstavenom vankúši prichádza na svet pohodlný sedací vak.

Len nedávno sme vám priniesli správy o predstavení nového vankúša od Xiaomi. Ten má svojmu majiteľovi zabezpečiť kvalitnejší spánok. Teraz sa však na svetlo sveta dostáva ďalší produkt v podobe sedacieho vaku 8H Beanbag. Xiaomi v spolupráci so spoločnosťami z oblasti zdravotníctva, ktoré sa zaoberajú skúmaním spánku, vytvorilo pohodlný sedací vak. Jeho praktické rozmery 65 x 65 x 43 cm z neho robia ideálny doplnok do akejkoľvek izby.


zdroj fotografie: home.mi.com

Pri výrobe si Xiaomi dalo naozaj záležať a nový sedací vak je ďalším kvalitným výrobkom z jeho dielne. Vo svojom vnútri je vyplnený špeciálnymi penovými časticami, ktoré sú navyše bezpečné. Rodičia malých detí sa tak o svoje ratolesti nemusia obávať ani v prípade, ak by sa im náhodou podarilo nejakú tú penu prehltnúť.
zdroj fotografie: home.mi.com

Nenechaj si ujsť
Máš problémy so spánkom? Vyriešiť by ich mohol tento vankúš od Xiaomi!

Priemer jednotlivých častíc sa pohybuje od 0,5 do 0,9 mm, čo umožňuje používateľovi pohodlne sa usadiť a vybrať si pre seba tú správnu polohu. Váha tohto sedacieho vaku sa zastavila len na 6 kg. Horná strana je pokrytá špeciálnou spandex tkaninou, ktorú po stranách obklopuje 100 % bavlna. Nový sedací vak Xiaomi 8H Beanbag je nielen pohodlný, ale aj príjemný na dotyk vďaka použitým materiálom. Tie sú zároveň odolné voči opotrebeniu.

zdroj fotografie: home.mi.com

Vnútorné steny sedacieho vaku sú pokryté odolnou, pružnou tkaninou z TPU materiálu. Ten sa v prípade potreby dokáže natiahnuť až 8-násobne a následne je schopný vrátiť sa do svojho pôvodného tvaru. Podľa dostupných informácií sa dostane sedací vak Xiaomi 8H Beanbag do predaja už 17. marca za cenu približne 87 €.

zdroj fotografie: home.mi.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP