banner-mi-note-2Pomaly aj svetoví výrobcovia začínajú sprístupňovať najnovší Android 7.0 Nougat pre svoje smartfóny. Samozrejme, prvé na muške sú vždy vlajkové lode a výnimkou nie je ani HTC, ktoré už onedlho vypustí update pre top model HTC 10.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Podľa jedného zdroja sa majitelia tohto zariadenia v Európe dočkajú aktualizácie už v priebehu decembra. Taiwanský výrobca značne pokročil vo vývoji a momentálne finišuje posledné úpravy na systéme, aby bol stabilný a plne pripravený pre širokú verejnosť. Aj z tohto dôvodu sa k nám teda dostali screenshoty, ktoré predstavujú nadstavbu Sense UI na „sladkom Nugáte“.

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Podľa týchto snímok môžeme usúdiť, že dizajnových zmien bude minimum a o to viac sa spoločnosť zamerala na vylepšenie interných vlastností nadstavby. Sem tam teda natrafíme na nejaké menšie zmeny vo vzhľade ikon a zobrazení, no nie je to nič markantné. Na záver tu je ešte jedna skvelá správa pre fanúšikov, presnejšie pre majiteľov modelu One M9. Ten by mal aktualizáciu obdržať koncom decembra alebo začiatkom januára.

TIP: HTC Bolt bol oficiálne: Ďalší smartfón bez 3.5 mm audio jacku s high-end výbavou

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]