banner-pixelAko všetci poprední výrobcovia, aj taiwanské HTC, ktoré sa, bohužiaľ, momentálne topí v problémoch, predsa len pripravuje špičkovú vlajkovú loď. Dnes sme sa dozvedeli o prvých vlastnostiach vďaka screenshotu z nastavení.

Podľa vyjadrení predstaviteľa spoločnosti sa však smartfón nebude volať HTC 11 a poznať ho budeme pod úplne odlišným označením. Avšak práve uniknutý screenshot tvrdí pravý opak a nájdeme na ňom označenie HTC 11. Hlavným pohonným agregátom tohto hráča high-end segmentu sa má stať Snapdragon 835, ktorý podporí až 6 GB RAM pamäť a 128 GB interné úložisko, z ktorého by malo byť reálne dostupných približne 112 GB.

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

zdroj fotografie: GSMarena

Operačným systémom bude podľa fotografie Android 7.1.2 Nougat, i keď toto nekorešponduje so žiadnym označením a rozhodne to nevytvára práve veľa dôveryhodnosti. Grafická nadstavba SenseUI nesmie chýbať a v novinke bude pracovať vo svojej 9. verzii. Ďalším pomyselným strašiakom, ktorý uberá na kvalite tejto fotografii, je verzia bezpečnostnej záplaty, ktorá je datovaná až na marec, aj keď je momentálne dostupná len februárová verzia.

Možný koncept novinky od HTC

zdroj fotografie: Androidcentral

Nenechaj si ujsť
HTC 11 s masívnou 8 GB RAM a najnovším Snapdragonom 835?

Rúškom tajomstva sú zatiaľ zahalené ako informácie o konštrukcii či použitom displeji, tak aj o cene. Na zvyšné informácie si tak budeme musieť ešte nejaký čas počkať a skutočne sme veľmi zvedaví na tohtoročné pôsobenie HTC na poli smartfónov.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom