banner-pixel
December je tu, čo znamená, že čo nevidieť je tu nový rok a s ním aj nové smartfóny tej najvyššej kvality. Na prelome februára a marca budú renomovaní výrobcovia predstavovať na konferencii MWC 2017 svoje vlajkové lode pre rok 2017. 

Jedna z najočakávanejších vlajkových lodí je aj HTC 11, známy tiež ako HTC Ocean. Začiatkom novembra sme vás informovali o prvých špecifikáciách, ktorými bol 5.5-palcový QuadHD displej, 12 MPx fotoaparát, certifikácia IP67 a 4000 mAh batéria. Ostatné a dôležité špecifikácie boli doteraz neznáme.

HTC 10 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

htc-11-koncept-1

Vďaka jednému tipsterovi sme dostali ďalšie informácie, no niektoré sú odlišné od tých predchádzajúcich. Procesorom má byť Snapdragon 835, ktorého použitie nie je žiadnym prekvapením. Sekundovať mu však má až 8 GB operačná pamäť, čomu je rozhodne ťažké uveriť. Jedna z verzií bude mať podľa informácií dokonca aj 256 GB úložisko. Aj tento tipster si myslí, že fotoaparát bude mať rozlíšenie 12 MPx, no podľa neho bude duálny. Udávaná kapacita batérie je 3700 mAh a nemala by chýbať najnovšia technológia rýchleho nabíjania Quick Charge 4.0.

htc-11-koncept-2

TIP: HTC 11 príde podľa prvých informácií s QuadHD displejom a 12 MPx fotoaparátom

Cena HTC 11 má začínať niekde na úrovni 650 €, no oficiálnu cenu pre nás sa dozvieme až po predstavení. Všetko sú to však samozrejme zatiaľ len dohady, takže netreba brať všetky špecifikácie vážne. Použitie Snapdragonu 835, QuadHD displeja, 256 GB úložiska a odhadovanej ceny je ale celkom celkom pravdepodobné.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

NAJČÍTANEJŠIE ZO STARTITUP