Apple a Samsung sú odvekí rivali, ktorí si vo svete smartfónov nič nedarujú. Svojimi reklamami sa každý z nich snaží prilákať zákazníka, pričom týmto spôsobom obaja vyzdvihujú jedinečné vlastnosti vlastných modelov. Kórejský Samsung si opäť začal uťahovať z nedostatkov iPhonu X od Apple, ktorý si po posledných reklamách „podal“ v ďalších nových videách.

Len pred pár dňami Samsung ukázal „nadradenosť“ svojich posledných vlajkových lodí Galaxy S9 a S9+, ktoré v 4 reklamách porovnal s iPhonom X. Samozrejme si neodpustil posmešky na adresu výročného modelu Applu, ktorý v mnohom za jeho smartfónmi zaostáva. Vyzdvihnúť nedostatky poslednej „desiatky“ sa však Samsung odhodlal znova v ďalších 3 reklamách.

Samsung si užíva zosmiešňovanie iPhonu X

Naposledy si kórejská spoločnosť v sérii reklám „Ingenius“ zobrala na mušku rýchle nabíjanie, fotoaparát, príslušenstvo a rýchlosť sťahovania dát v iPhone X. Herec v reklamách nedokázal ani tentokrát poriadne obhájiť tieto nedostatky výročnej vlajkovej lode z dielne Apple. Nová trojica reklám sa teraz sústreďuje na ďalšie aspekty Samsungu Galaxy S9, ktoré iPhone X chýbajú. Márne by zákazník v tomto top modeli z Kalifornie hľadal rozšírenie pamäte pomocou microSD karty.

Jediné, čo môže urobiť, je kúpiť si vybavenejšiu verziu iPhonu X, alebo uložiť svoje súbory do cloudu. Rovnako táto vlajková loď nezvláda zobrazovať 2 aplikácie na obrazovke súčasne a posmešky Samsungu opäť nevynechali ani nechválne známy a poriadne široký výrez displeja iPhonu X, ktorý prekáža nejednému používateľovi.

Vrcholom výsmechu je v tejto reklame aj rodinka, ktorá zrejme tento výrez miluje nadovšetko a podľa jeho vzoru si všetci jej členovia nechali spraviť účes à la „notch“.

Nenechaj si ujsť
Samsung opäť naložil Applu a iPhonom. Štvorica nových reklám hovorí za všetko

Samsung sa týmto spôsobom opäť pokúsil ponížiť Apple a jeho najlepšiu vlajkovú loď, ktorá však má pár nedostatkov. Na neduhy Apple smartfónov táto spoločnosť poukazuje aj v iných reklamách, ktoré majú byť akousi predčasnou prezentáciou Galaxy Note 9.

Tento kúsok sa nám oficiálne ukáže už 9. augusta, no svoju rolu už teraz nepriamo zohral v niekoľkých reklamách. Zdá sa, že žartíky Samsungu na adresu jeho konkurencie zrejme nikdy neskončia. Už čoskoro sa tak môžeme znova dočkať ďalších videí s „geniálnym“ predajcom v Apple Store.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom