banner-note-7Phablet Samsung Galaxy Note 7 definitívne končí. Toto je už známe niekoľko dní a aktuálne prebieha celosvetový zber všetkých predaných kusov. Vzhľadom na vzniknutú situáciu Samsung nemôže nič podceniť a bezpečnostné opatrenia sa dotkli aj krabice, ktorá bola nedávno odoslaná majiteľom.  

Do tejto krabice musia používatelia svoje zariadenie vložiť a následne odoslať na adresu e-shopu alebo do autorizovaného servisu. Vieme, že situácia nie je veľmi humorná, no toto bezpečnostné balenie je proste neopakovateľné. Krabica sa skladá z celkovo štyroch menších krabíc, ktoré majú dokonca aj tepelnú izoláciu pre každý prípad. Bezpečnosť na prvom mieste, no nie? Úplne nás však dostal pohľad na antistatickú tašku, respektíve na ochranné rukavice. Gigant teda ráta s tým najhorším scenárom a majiteľom poslal kompletnú bezpečnostnú výbavu.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note-7-return-2

Posuňme však humor trochu bokom. Spoločnosť určite robí to najlepšie rozhodnutie, ktoré chráni to najdôležitejšie – zdravie majiteľov. Finančná strata je taktiež nemalá a ešte horšie je na tom povesť výrobcu, ktorá dostala asi najväčšiu ujmu. Pozrite si na videu nižšie, ako teda vyzerá to humorné balenie, ktoré čaká aj na vás, ak ste ešte smartfón nevrátili.

TIP: Daň za ukončenie výroby a predajov Galaxy Note 7 je pre Samsung masívna

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom