banner-note-7
Spoločnosť Samsung je známa nastavovaním cien svojich vlajkových lodí poriadne vysoko, čo platí aj v prípade najnovšieho Samsung Galaxy Note 7. Ako každoročne, aj tento rok sa cena novej vlajkovej lode giganta z Južnej Kórei pohybuje v naozaj vysokých sumách. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Celosvetový predpredaj nového Samsung Galaxy Note 7 začal už 3. augusta a teraz ho do predpredaja zaradili aj prvé slovenské internetové obchody. Predobjednávková cena na Slovensku atakuje hranicu mastných 850 €! Na vysoké ceny high-end Samsungov sme už však zvyknutí, a tak nás ani takáto „pálka“ neprekvapuje. Nás v redakcii však zaujíma, čo všetky by sa dalo za túto cenu nakúpiť v Číne. Samozrejme, máme na mysli smartfóny.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

galaxy-note-7-oficialne

Zobraziť slovenskú cenu Samsung Galaxy Note 7

Za sumu 850 € môžete mať jeden kus prémiového Samsungu Galaxy Note 7 alebo 2 kusy v súčasnosti najlepšieho čínskeho smartfónu, Xiaomi Mi5 (64 GB), ktorý aktuálne stojí 345 €. Ešte stále vám však v peňaženke zostane 160 €, za ktoré je možné kúpiť najlepší smartfón v strednej triede, Xiaomi Redmi Note 3 Pro v jeho 32 GB verzii s 3 GB RAM. Scenárov je samozrejme oveľa viac a druhým príkladom môže byť kúpa dvoch kusov OnePlus 3 s cenou 399 €, pričom v pokladničke by vám zostalo ešte 50 € napríklad na jeden väčší nákup v Tescu.

galaxy-note-7-na-slovensku2

Kúpiť Xiaomi Mi5 64 GB za 345 €

Kúpiť Xiaomi Redmi Note 3 Pro za 159 €

Každopádne, je len na vás, či sa rozhodnete pre drahý, no funkciami nabitý Samsung Galaxy Note 7 alebo pre viacero čínskych smartfónov, ktoré výkonom Note 7 dokonca prekonávajú. Samsung Galaxy Note 7 bude na skladoch predajcov dostupný od 2. septembra.

galaxy-note-7

Čo si myslíte o cene Samsung Galaxy Note 7? Idete doň?

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom