banner-redmi-4aSpoločnosť Samsung SDI, ktorej produkty boli zrejmou príčinou nezabudnuteľnej kauzy horiacich modelov Galaxy Note 7, sa poučila a nový rok chce začať s čistým štítom. V najbližších mesiacoch plánuje urobiť nápravné opatrenia, ktoré zvýšia kvalitu a bezpečnosť ich produktov.

CEO spoločnosti, Cho Nam-seong, potvrdil, že najbližšie mesiace nového roka prinesú so sebou rozsiahle investície do bezpečnosti, zmeny v spôsobe výroby a organizácie spoločnosti. V podstate pôjde o akési novoročné veľké „upratovanie“, pretože kauza s batériami za sebou nechala veľa neporiadku. Okrem toho chce firma tiež zvýšiť svoju konkurencieschopnosť prostredníctvom nových materiálov, na ktorých čoskoro začne pracovať. Vyzerá to teda tak, že v novom roku neostane v spoločnosti kameň na kameni.

samsung-bateria-anandtechzdroj fotografie: Anandtech

TIP: Samsung už v polovici januára prinesie oficiálne výsledky vyšetrovania vybuchujúcich batérií Galaxy Note 7

Nová kultúra a myslenie má odteraz tvoriť nový základ takmer 100 rokov starej firmy. Hneď po vypuknutí celej kauzy s batériami sa ešte neviedlo podrobné vyšetrovanie, no mnoho očí obrátilo svoj zrak práve na Samsung SDI, ktorý bol najpravdepodobnejším vinníkom. Zatiaľ nie sú oficiálne správy z vyšetrovania dostupné pre verejnosť, no to by sa mohlo zmeniť ešte v priebehu tohto mesiaca, kedy by mal Samsung vyjsť s pravdou von.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom