banner-pixel
Samsung si pre svojich zákazníkov v predvianočnom období pripravil špeciálnu akciu. Tí, ktorí si kúpia telefón Samsung Galaxy S7 alebo Samsung Galaxy S7 edge, získajú 110 € späť. Cenové zvýhodnenie je určené pre prvých 550 registrovaných telefónov. Akcia platí od 1. 12. do 23. 12. 2016. Viac informácií, vrátane zoznamu predajcov, záujemcovia nájdu na oficiálnom webe.

„Vianoce sa blížia a s nimi aj tradičný hon na darčeky. Tým, ktorí sa rozhodnú svojich blízkych obdarovať našimi telefónmi Samsung Galaxy S7 a S7 edge, preto vrátime späť 110 €, aby sme im predvianočné nakupovanie spríjemnili a zároveň uľavili ich peňaženkám,“ hovorí Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Po registrácii zakúpeného produktu na www.samsung-bonus.eu získajú klienti 110 € na účet alebo peňažnou poukážkou. Na získanie zľavy stačí registráciu zrealizovať do 14 dní od nákupu, najneskôr do 23. decembra 2016. Potrebné je vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtovný doklad o nákupe.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

samsung-galaxy-s7-foto-2

Spojenie špičkových technológií a elegancie

Telefóny Samsung Galaxy S7 a S7 edge predstavujú to najlepšie zo súčasných technológií. Vďaka špičkovému fotoaparátu, ktorý využíva technológiu Dual Pixel, urobia používatelia dokonalé fotografie aj za zlých svetelných podmienok. Quad HD Super AMOLED displej s veľkosťou 5,1 palca v prípade Samsung Galaxy S7 a 5,5 palca u Samsung Galaxy S7 edge má novú funkciu Always-On Display, vďaka ktorej používatelia nezmeškajú žiadny hovor alebo dôležité upozornenie.

galaxy-s7-edge

Telefóny sú elegantné a zároveň odolné – vďaka certifikácii IP68 sú odolné voči prachu a vode. Odporúčaná maloobchodná cena Samsung Galaxy S7 je 699 € vr. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 799 € s DPH (32 GB).

TIP: Pozrite sa na poriadnu nádielku noviniek, ktoré môžu majitelia Galaxy S7 a S7 edge očakávať v Androide 7.0 Nougat

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom