banner-mate-9Ako jeden z najväčších výrobcov sa musí Samsung starať o milióny zariadení, či už po technickej, alebo softvérovej stránke. Po vydaní Androidu 7.0 Nougat spoločnosť oznámila, že medzi prvými dostane tento update jeho vlajková loď Galaxy S7 spolu s verziou edge. Teraz výrobca prezrádza, na čo všetko sa majitelia týchto smartfónov môžu tešiť.

Vlajkové lode Samsungu sa tak onedlho môžu tešiť na porciu nových funkcií a vylepšený Android Nougat. Tí, ktorí sa zapojili už do beta testovania, majú možnosť vyskúšať si systém ešte skôr ako dorazí k ostatným majiteľom. Pravdaže, beta verzia vždy obsahuje zopár chýb, ktoré je potrebné doladiť. Teraz však spoločnosť zverejnila nové funkcie, ktoré so sebou oficiálny update prinesie a rozhodne ich nebude málo. Konkrétne sa hovorí až o dvadsiatich nových funkciách a grafických vylepšeniach systému.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

s7-edge-nougat

TIP: Samsung Galaxy S7 a S7 edge v novom šate s lesklo čiernym prevedením príde v decembri

Tešiť sa tak môžete na krajšie grafické spracovanie nadstavby, či dokonca aj na zmenu natívneho rozlíšenia obrazovky, ktorá bude veľmi užitočným pomocníkom pri menej náročných úlohách a zároveň značne ušetrí energiu batérie. K ďalším novinkám patrí kategorizácia SMS správ a iných konverzácií podľa tém a kontaktov. To je však len malá „ochutnávka“ toho, čo s novým Nougatom príde do high-end modelov Galaxy S7 a S7 edge. Ďalšie nové funkcie nadstavby sú zobrazené na obrázkoch nižšie v rozsiahlej galérií.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom