Teraz čítate
Čakáš na Galaxy Note 8? Samsung nepriamo potvrdil čas jeho predstavenia

Až doteraz sme boli neistí, či Samsung tento rok predstaví nástupcu „bombového“ phabletu Note 7. Podľa najnovšej tlačovej správy už ale nemusíme byť v neistote a Galaxy Note 8 tento rok zrejme naozaj uvidíme.  

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Juhokórejský gigant v nej opisuje najmä finančné výsledky za prvý štvrťrok a prezrádza aj svoje plány do budúcna. V riadkoch nižšie sa môžeš dočítať, že výrobca plánuje v druhom polroku predstaviť „novú vlajkovú loď“. Nepotvrdil síce, že to bude práve Note 8, no žiadny iný high-end smartfón či vlajkovú loď v tomto období Samsung nezvykne predstavovať.

galaxy note 8zdroj fotografie: Screenshot/YouTube/DBSDesign

„Čo sa týka biznisu mobilov, tak v druhom polroku sa očakáva zintenzívnenie hospodárskej súťaže. V tomto kontexte sa bude spoločnosť usilovať o udržanie ziskovosti prostredníctvom silných predajov Galaxy S8/S8+ a predstavenia novej vlajkovej lodi v druhom polroku. Samsung sa tiež bude snažiť o udržanie ziskovosti v strednej a nižšej triede predstavením nových produktov a zjednodušením produktových rád.“ – uviedol najväčší producent smartfónov na svete v tlačovej správe.

Nenechaj si ujsť
Repasovaný Samsung Galaxy Note 7 má nábeh stať sa novým trhákom. Bude totižto až o 235 € lacnejší

Phablety z rady Galaxy Note zvyknú prichádzať každý rok v auguste alebo septembri, čiže príchod Note 8-čky v tomto období je skutočne veľmi reálny. Okrem toho sa v tlačovej správe hovorí aj o predstavení nových smartfónov z low-end a mid-end segmentu. Neskôr v tomto roku sa očakáva aj predvedenie skladacieho Galaxy X, no pravdepodobne bude dostupný iba v obmedzenom množstve.

Galaxy Note 8zdroj fotografie: Screenshot/YouTube/DBSDesign

Navyše, aj šéf mobilnej divízie Samsungu, DJ Koh, potvrdil, že plánuje priniesť lepší, bezpečnejší a veľmi inovatívny Galaxy Note 8. S batériami S8-čiek to zatiaľ vyzerá veľmi dobre a nezaznamenali sme zatiaľ žiadny prípad explózie či iného poškodenia. Ak bude situácia podobná aj pri Note 8, Samsung má opäť šancu zákazníkom poskytnúť vôbec najlepší (dúfame že aj bezpečný) high-end phablet. Čakáš na Note 8 aj ty?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.