Teraz čítate
Samsung potvrdil novú generáciu modelov zo série Galaxy A pre rok 2017, prinesú najmä certifikáciu IP68

banner-pixelPosledné mesiace narobili Samsungu poriadne problémy, z ktorých sa však pomaly začína spamätávať a zákazníkom neprestáva prinášať nové smartfóny. Keďže sa tento rok chýli ku koncu, spoločnosť už predčasne potvrdila novú sériu modelov rady Galaxy A, ktoré predstaví v budúcom roku.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nová generácia Galaxy A smartfónov v podaní Samsungu príde na svet už začiatkom budúceho roka. Výrobca ale ešte v predstihu stihol prezradiť zopár kľúčových vlastností noviniek prostredníctvom oficiálneho teaseru, ktorý odhaľuje vodeodolnosť pre celú líniu zaríadení. Tieto správy prezradil výrobca na sociálnej sieti Twitter.

samsung-galaxy-a-2017-series-water-resistance-01

Oficiálny teaser

zdroj fotografie: PhoneArena

TIP: Batérie pre budúcoročné Samsungy bude možno dodávať LG

Aj keď sa doteraz predpokladala certfikácia IP68 iba pre najvyššiu verziu, a  teda model A7, nové informácie v sebe zahŕňajú tiež možnosť, že vodeodolná bude celá rada Galaxy A. Juhokórejský velikán zrejme predstaví novinky už začiatkom januára na obrovskej výstave CES 2017 v Las Vegas, aby sa o pár týždňov neskôr mohli dostať na pulty svetových obchodov.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk