banner-mi5s-plus
Juhokórejský technologický gigant Samsung pri predstavení svojej najnovšej vlajkovej lode, už „mŕtveho“ Galaxy Note 7, ani netušil, koľko problémov s ním bude. Obrovská aféra ohľadom výbuchov tohto smartfón otriasla celým, nielen technologickým svetom.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ani po druhom neúspešnom výmennom programe smartfónu Samsung Galaxy Note 7 sa Samsungu nepodarilo zákazníkom dodať bezpečné kusy v auguste predstavenej vlajkovej lode. Výrobca sa však snaží zachovať sa k zákazníkom čo najlojálnejšie, preto im ponúka možnosť výmeny nebezpečného Galaxy Note 7 za predchádzajúce vlajkové lode Galaxy S7 alebo Galaxy S7 edge. Zaujímavosť však prichádza až teraz. Tí užívatelia, ktorí sa tak rozhodnú, budú mať budúci rok šancu upgradovať na model Galaxy S8 alebo Galaxy Note 8. Avšak, tento upgrade nebude zadarmo. Záujemca bude musieť uhradiť polovicu ceny modelu Galaxy S7 alebo S7 edge, v závislosti od toho, za ktorý model svoj Note 7 vymenil.

note-7-recyklacia

Informácie pochádzajú priamo z oficiálnej tlačovej správy spoločnosti Samsung, ktorá je lokalizovaná v kórejskom jazyku. Ako ste sa už mohli dočítať, Samsung v nej nepriamo potvrdil existenciu budúcej generácie populárneho Galaxy Note smartfónu, aj keď sa hovorilo o úplnom zrušení tejto produktovej rady smartfónov. Vyzerá to tak, že tieto informácie boli nepravdivé a Samsungu Galaxy Note 8 sa nakoniec naozaj dočkáme.

TIP: Samsung rieši problém, ako sa zbaví vyše 2,5 milióna poškodených Galaxy Note 7

Zatiaľ nie je známe, či Samsung plánuje nový upgrade program sprístupniť aj pre iné krajiny, ako domovskú Južnú Kóreu. Viac informácií prinesie čas.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
78%
Chcem to
0%
Mám to
11%
Nepáči sa mi to
11%
Neznášam to
0%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]