banner-mate-9Nedávno sme priniesli informácie o tom, že Galaxy S7 sa stáva najlepšie predávaným zariadením juhokórejskej spoločnosti v celej jej histórií. Samsung si tento model veľmi cení, čo naznačujú aj nové farebné verzie, ktoré v poslednom období priniesol. Poslednou z nich je lesklá čierna farba, v ktorej vlajková loď vyzerá naozaj nádherne.

Tieto smartfóny je už možné kúpiť aj v čiernej farbe, no tá nebola ani zďaleka tak lesklá ako táto nová. Novú farebnú podobu môžeme vidieť vďaka uniknutým fotografiám, ktoré priniesla sociálna sieť Weibo. Pre niektorých bude možno zložitejšie rozoznať čierne verzie, no jeden viditeľný rozdiel sa predsa len našiel. Lesklá verzia má čierny rámik po obvode. Výrobca tak novou farbou zrejme „odpovedal“ na verziu „Jet Black“, ktorú použil Apple pri novom iPhone 7 a 7 Plus.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

glossy-black-galaxy-s7-edge-leaks

TIP: Audio výbava od Harmanu v prvej vlajkovej lodi Samsungu je naplánovaná na rok 2018

Ako všetci vieme, tieto typy povrchov sú magnetom na odtlačky, šmuhy, či škrabance a inak tomu nebude ani v prípade S7-čky spolu s verziu edge. Ak sa chcete vyhnúť povrchu plného odtlačkov alebo nečistôt, pomôže jedine ochranné púzdro. Očakáva sa, že nová farebná varianta príde do predaja už v priebehu decembra.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom