banner-note-7
Samsung momentálne prežíva ťažké obdobie a usilovne pracuje na vrátení všetkých doteraz predaných kusov Note 7-čky. Výrobca dostane preč z trhu nebezpečné phablety a používatelia dostanú naspäť svoje peniaze. No čo bude potom?

To zatiaľ nikto nevie a je otázne, či bude ešte niekedy opätovne spustený predaj. Súčasných vlastníkov tohto zariadenia by to určite potešilo, keďže Galaxy Note 7 je výborný high-end a radi by pri ňom aj ostali. Stále tu je však riziko explózie a aj my ho určite odporúčame čo najskôr vrátiť a siahnuť po alternatíve. Pre fanúšikov série Note máme, bohužiaľ, veľmi zlé správy.

Samsung Galaxy Note 7 N930F môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Another-Samsung-Galaxy-Note-7-battery-catches-fire

Poškodenia od explózie

TIP: Dôvodom explózií Galaxy Note 7 môže byť až príliš rýchle nabíjanie batérie

Podľa zdrojov z Ruska, Samsung plánuje prestať vyrábať nielen Note 7, ale kompletne celú sériu Note. Ak ste teda plánovali niekedy v budúcnosti kúpiť nový Note, pravdepodobne to už nebude možné. Dôvod je jednoznačný. Galaxy Note 7 napáchal veľa škody nielen samotnej spoločnosti. Poškodené renomé má celá séria a v budúcnosti by už po týchto smartfónoch pravdepodobne siahlo oveľa menej ľudí.

galaxy-note-7-sklo-1

Táto informácia síce zatiaľ nie je oficiálne potvrdená, no určite sa treba pripraviť na to najhoršie. Úplne prvý Samsung Galaxy Note bol predstavený ešte v roku 2011 a disponoval „veľkým“ 5,3-palcovým displejom s rozlíšením 1280 x 800 pixelov. Dnes je to už 5,7-palcový displej a rozlíšenie dosahuje fantastických 2560 x 1440 pixelov. S výrobou phabletov však Samsung určite neprestane a pravdepodobne ich len budeme poznať pod iným názvom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom