Najnovšie správy o skladateľnom smartfóne od Samsungu vôbec nie sú ružové. Už roky ho sprevádza málo oficiálnych informácií, množstvo špekulácií a predstavenie je stále v nedohľadne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

O záhadnom zariadení sa povráva ako o Galaxy X (SM-G888N0) a nedávno získalo certifikáciu od Bluetooth SIG a National Radio Agency v domovskej Južnej Kórei.

Nedostane ho len tak hocikto

samsung galaxy x
Zobraziť celú galériu (0)
Screenshot / IndVideos /YouTube
Nenechaj si ujsť
Očakáva sa veľká revolúcia v technologickom svete. Skladateľný smartfón od Samsungu je opäť bližšie k realite

Podľa najnovších informácií bude skladateľný smartfón veľkou exkluzivitou a nebude si ho môcť zaobstarať len tak hocikto. Samsung má totiž vyrobiť iba 10 00 kusov a oficiálne ich bude predávať iba v Južnej Kórei. Jedná sa tak o podobnú stratégiu, akú výrobca použil pri Galaxy Note Edge pred pár rokmi. Smartfón so zahnutým displejom na jednej strane sa oficiálne predával iba v Južnej Kórei a Indii, no neskôr sa dostal aj k nám na Slovensko.

Príde už budúci rok?

Spoločnosť Samsung už dávnejšie naznačila, že budúci rok predstaví skladateľný smartfón z rady Note. Či to bude práve Galaxy X, alebo sa jedná o odlišné zariadenie, zatiaľ nie je známe. Tak či onak, podľa informácií od Forbes by mohol byť predstavený už v januári budúceho roka. Stať by sa tak mohlo na veľtrhu CES 2018, ktorý sa koná od 9. do 12. januára. Predstavenie počas MWC v Barcelone je nepravdepodobné, keďže vtedy sú predstavované vlajkové lode rady S a Samsung nechce, aby jeho skladateľný smartfón ovplyvnil predaje vlajkových lodí.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
33%
Chcem to
0%
Mám to
33%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
33%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.