banner-note-7
Ľudia, ktorí sa denno denne zaujímajú o novinky z technologického sveta dobre vedia, že pravidelne po predstavení smartfónu rady Galaxy Note od Samsungu, sa dočkáme aj prvých informácií o novom zariadení modelovej rady Galaxy S. Ani tento rok tomu nie je inak a prvé dohady o pripravovanom zariadení začínajú zaplavovať internet.

Len včera sme vás informovali o ďalšom probléme, ktorý so sebou nesie vyše 800 € smartfón, Samsung Galaxy Note 7. Viaceré problémy tohto zariadenia môžu spôsobiť väčší tlak na kórejského giganta, ktorý si pri príprave nového vlajkového modelu jednoducho musí dať väčší pozor. Tieto neduhy ďalej môžu zapríčiniť aj skoršie uvedenie Galaxy S8-ky, o ktorej len nedávno vyšli prvé informácie. Podľa nich by mal nový vlajkový smartfón Samsungu prísť s duálnym fotoaparátom. O výrobu samotných snímačov sa má postarať samotný Samsung, ktorému opäť pomôže spoločnosť Sony, a to kvôli veľkému počtu plánovaných kusov. Zdrojom týchto informácií je opäť sociálna sieť Weibo, na ktorej sa začínajú čoraz väčšmi objavovať aj informácie o svetových spoločnostiach, nielen o tých čínskych.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Weibo-SGS8-Rumor

Zdroj, ktorý vystupuje pod pseudonymom „i ice universe“ ďalej priniesol informácie aj o clonách, ktorými bude dvojica fotoaparátov disponovať. Jeden z nich by mal mať clonu f/2.0, zatiaľ čo ten druhý f/2.3. S ohľadom na to, že najväčší konkurent kórejského Samsungu, spoločnosť Apple, má taktiež predstaviť zariadenie s duálnym fotoaparátom, táto informácia o S8-ke sa zdá byť dostatočne dôveryhodná. Ďalšie správy hovoria, že Samsung Galaxy S8 bude obohatený o 4K displej, no netreba zabúdať, že nič nie je oficiálne potvrdené. Ostatné špecifikácie, vzhľad, či dátum uvedenia na trh sú však stále v nedohľadne a na tieto informácie si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom