Predstavením revolučného Xiaomi Mi MIX čínsky výrobca začal novú éru a udal smer, ktorým sa budú uberať najnovšie smartfóny. Je to práve displej s čo najmenšími rámikmi, ktorý prinesie aj očakávaný Samsung Galaxy S8. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

S blížiacim sa predstavením zrejme najočakávanejšieho smartfónu tohto roka, Samsung Galaxy S8, sa o ňom na internete vynára aj čoraz viac detailov. Budúca vlajková loď Samsungu prinesie displej s veľmi úzkymi rámikmi, kvôli čomu bol výrobca nútený odstrániť ikonické domovské hardvérové tlačidlo. Nové fotografie funkčného Galaxy S8 naznačujú aj ďalšiu fanúšikmi nie práve obľúbenú vlastnosť – navigačné tlačidlá na displeji.

Samsung Galaxy S8zdroj fotografie: Phonearena

Aktuálna slovenská cena Samsungu Galaxy S7 Edge

Je síce pravda, že rámik pod displejom Galaxy „Es-osmičky“ je pomerne úzky, no priestor pre kapacitné tlačidlá by sa tu uričte našiel. Odhliadnuc od tohto faktu, reálne fotografie fungujúceho smartfónu juhokórejskej značky ďalej potvrdzujú zahnuté bočné hrany displeja, ako aj niekoľko výrezov pre fotoaparát, snímač dúhovky oka či iné snímače v časti nad displejom. Fotografia vyššie zachytáva aj funkciu „Okraj aplikácie“ známu z predchodcu. Samsung Galaxy S8 príde aj so známou funkciou nazývanou Always-on Display, ktorá na displeji zobrazuje čas a dátum pri vysokom šetrení batérie.

Samsung Galaxy S8
zdroj fotografie: Phonearena

Aj keď fotografie neboli potvrdené, vyzerajú veľmi vierohodne. Napriek tomu musíme brať tieto informácie s menším nadhľadom, keďže oficiálneho potvrdenia sa dočkáme až 29. marca na slávnostnom predstavení.

Nenechaj si ujsť
Toto sú nové ceny smartfónov Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus


zdroj fotografie: Phonearena

zdroj fotografie: Phonearena

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
15%
Páči sa mi to
21%
Chcem to
8%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
38%
Neznášam to
12%
O autorovi
Kristián Hrušovský
Zakladateľ portálu FonTech.sk, milovník IT, smartfónov a kvalitnej hudby. Nepohrdnem ani kvalitnou turistikou na horskom bicykli či dobrým jedlom. Kontaktovať ma môžete na [email protected]