Nadchádzajúca vlajková loď známeho Samsungu, model Samsung Galaxy S8, je aktuálne v kruhoch fanúšikov smartfónov zrejme najdiskutovanejším zariadením. Neprejde deň, kedy by sme o prichádzajúcej „Es-osmičke“ nepočuli niečo nové.

Inak to, samozrejme, nie je ani teraz a aktuálne sa na internet dostali nové cenovky a farebné prevedenia, v ktorých majú byť Galaxy S8 a S8 Plus dostupné. Najnovšie informácie pochádzajú z databázy ukrajinského dodávateľa. V databáze sa nachádzajú oba modely, Galaxy S8 (SM-G950) aj Galaxy S8 Plus (SM-G955) v čiernej, zlatej a šedej verzii.

Samsung Galaxy S8

Porovnať cenu Galaxy S8 s aktuálnou cenou Galaxy S7

Čo sa samotných nových cien týka, tie sú ešte vyššie, ako sa očakávalo skôr. Štartovacia cenovka základného Samsung Galaxy S8 by mala začať na 905 €, pričom za Galaxy S8 Plus si bude výrobca pýtať až 1010 €. Samozrejme, presné ceny budú závisieť od jednotlivých trhov, no všade sa budú pohybovať na podobnej úrovni. Ak sú tieto ceny pravdivé, správy o zvyšovaní cien novej generácie vlajkovej lode Samsungu boli pravé.


zdroj fotografie: Sammobile

Predstavenie nových Samsungov Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus prebehne na oficiálnej konferencii 29. marca v New Yorku. Prvý náhľad na svoje novinky by mohol Samsung vybraným hosťom poskytnúť už na MWC 2017 v Barcelone.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú