Továrne juhokórejskej spoločnosti Samsung sú v tejto chvíli vyťažené na plné obrátky, pričom sa všetci jej zamestnanci sústredia na jediný cieľ, ktorým je vytvorenie dostatočného množstva zásob pripravovaného Samsung Galaxy S8. Ten príde vo viacerých zaužívaných farebných prevedeniach, ku ktorým sa má po novom pridať aj jedno netradičné.

V časoch, kedy o problémoch spojených s phabletom Galaxy Note 7 nebolo ani chýru ani slychu, sme mohli obdivovať zaujímavé modro-zlaté farebné prevedenie, ktoré sa doslova vymykalo zo všetkých predtým zavedených princípov. Táto farebná verzia si našla nemalé percento podporovateľov a mnohí z nich sa strachovali o to, že nič podobne netradičné od Samsungu v dohľadnej dobe neuvidíme. Opak je však pravdou a pripravovaná vlajková loď spadajúca pod modelovú radu Galaxy S bude pravdepodobne rovnako dostupná vo verzii, ktorá je zrejme inšpirovaná práve vyššie zmienenou Note 7-čkou.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Samsung Galaxy S8zdroj fotografie: MyDrivers

Nenechaj si ujsť
Najnovší únik odhaľuje množstvo špecifikácií a oficiálny názov zväčšenej verzie Samsungu Galaxy S8

Bledomodrú farbu však pri novšom prístroji nahradí farba fialová, ktorá novinke rozhodne pristane. Pravdou ale je, že táto farba sa na smartfóny konkurenčných výrobcov už v minulosti dostala, pričom sme v nej mohli vidieť obalené viaceré zariadenia od Sony.

Samsung Galaxy S8

zdroj fotografie: MyDrivers

Najnovšie fotografie sú rovnako exkluzívne aj z hľadiska displeja, nakoľko ten je konečne možné zhliadnuť aj v zapnutom stave. Ak by sme to mali zhrnúť jedným slovom, Samsung Galaxy S8 vyzerá vskutku fenomenálne a gigant by mohol týmto opäť posunúť svoje dizajnové majstrovstvo na novú úroveň. V prípade, že model S7 edge bol podľa teba strop juhokórejských dizajnérov, tí sa teraz ukázali v tom najlepšom možnom svetle.

Toľkoto stojí Samsung Galaxy S7 Edge so zahnutým displejom

zdroj fotografie: Mobile.IT168

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom