banner-pixelSamsung Galaxy S7 edge so zahnutým displejom a hliníkovou konštrukciou je sám o sebe nádherný. Ku konci roka ale pozorujeme zvýšený záujem o lesklú čiernu farbu, ktorú začína používať čoraz väčšie množstvo svetových výrobcov.

O plánoch Samsungu s novým farebným prevedením pre vlajkový model S7 edge sme vedeli už dávnejšie, no netušili sme presný dátum predstavenia. To prebehlo tento týždeň a musíme skonštatovať, že lesklá čierna sadne modelu edge priam dokonale. Novú farbu nájdete pod označením Black Pearl a ďalším nemenej výrazným vylepšením je aj zväčšené interné úložisko na kapacitu 128 GB. Zatiaľ nepoznáme presnú cenu novinky, no zaručene bude vyššia práve kvôli inovácii pri internom úložisku.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

00_sm-g935_blackpearl_black_standard_online_p-1280x853

Nemenné sú aj hardvérové špecifikácie, respektíve parádny 5,5-palcový 2K Super AMOLED displej. Pod kapotou tlčie procesor Exynos 8890 / Snapdragon 820 so 4 GB RAM pamäte. 12 MPx fotoaparát s nízkou clonou f/1.7 zaručí dokonalé fotografie za každých svetelných podmienok. 3600 mAh batéria dodá potrebnú výdrž na jedno nabitie a certifikácie IP68 umožňuje využívať smartfón aj pod vodou. Black Pearl prevedenie teda sekne S7 edge ako uliate a rozhodne sa jedná o najkrajšiu farbu z celej palety ponúkaných farebných prevedení.

03_sm-g935_blackpearl_black_standard_online_p-1280x853

TIP: Samsung Galaxy S8 prinesie futuristický displej zahnutý zo všetkých strán. Duálneho fotoaparátu sa zrejme nedočkáme

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom