banner-pixelVlajková loď od kórejského výrobcu je na trhu už nejaký ten mesiac a stále dokáže ohúriť nielen svojim výkonom, ale aj kvalitným spracovaním a dizajnom. Ten bude ešte krajší vďaka novej farebnej verzii, ktorá onedlho príde aj na starý kontinent.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V novembri minulého roka predstavil Samsung novú verziu obľúbeného modelu Galaxy S7 edge, ktorý sa odvtedy mohol pýšiť aj farbou „Blue Coral“ v USA a vybraných ázijských krajinách, no kórejský gigant nezabudol ani na skalných európskych fanúšikov. Táto nádherná farba čoskoro zavíta aj k nám do Európy, kde sa o nej objavili prvé zmienky na holandskej stránke Samsungu.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

blue-coral-galaxy-s7-edge-1zdroj fotografie: Sammobile

TIP: Samsung Galaxy S7 edge oficiálne dostal lesklý čierny „lak“ Black Pearl. Vyzerá dokonale!

Cena zatiaľ nie je oficiálne potvrdená, no high-end sa v doteraz dostupných farbách predáva približne za 700 € a táto suma bude pravdepodobne rovnaká aj pre „Blue Coral“ verziu, ktorá sa stala celkovo už siedmou farbou S7-čky v luxusnom variante edge. Doteraz boli dostupné verzie v zlatej, striebornej, bielej, čiernej a ružovej farbe.

blue-coral-galaxy-s7-edge-7zdroj fotografie: Sammobile 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
9%
Páči sa mi to
9%
Chcem to
45%
Mám to
9%
Nepáči sa mi to
27%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]