banner-mi5s
Grafickú nadstavbu TouchWiz sme poznali niekoľko rokov ako doslovného zabijaka aj toho najlepšieho hardvéru. Samsung jednoducho nedokázal patrične odladiť softvér svojich smartfónov a niekdajšie vlajkové modely poriadne hnevali používateľov. 

Zlomovým bodom by sme mohli označiť nástup modelov S6 a S6 edge, ktoré dostali kompletne prerobený TouchWiz s množstvom vylepšení, najmä v útrobách systému. Samsung postupne svoju nadstavbu aktualizuje a prináša jej konečne tú správnu kombináciu medzi užitočnými funkciami a požadovanou rýchlosťou. Ďalším míľnikom pre túto nadstavbu je príchod Androidu 7.0 Nougat, ktorý sa už podarilo vývojárom zakomponovať do nového užívateľského prostredia. Nový TouchWiz je aktuálne už v záverečnej fáze testovania na modeli Galaxy S7 edge.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: Samsung Galaxy S7 edge v novom Blue Coral prevedení vyzerá nádherne!

Koncový zákazník tak môže očakávať aktualizáciu už v najbližších týždňoch. Majitelia veľmi populárnej S7-čky vo verzii edge dostanú s novým Androidom zároveň aj markantne prerobený vzhľad celej nadstavby, v ktorej vidno inšpiráciu z čistého Androidu, no ikonické pastelové farby TouchWizu sú zachované. Na videách nižšie sa vám nový dizajn ukáže z ešte lepšej perspektívy, pričom gigant nespravil vôbec zlé rozhodnutie, keď sa vybral týmto dizajnovým smerom.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom