banner-note-7
Keďže Samsung stratil dôležitý smartfón pre druhú polovicu roka 2016, do konca roka sa bude snažiť čo najviac vyťažiť z už dlhšie dostupných modelov Galaxy S7 a S7 edge. S novým farebným prevedením stále perfektného S7 edge chce juhokórejský gigant podporiť svoje predaje.

Už ste sa stihli zamilovať do nového prevedenia tohto obľúbeného modelu? Len nedávno zverejnené snímky mu predurčujú úspešnú budúcnosť. Spoločnosť Samsung avizovala, že koralovo modrá verzia sa začiatkom novembra začne predávať na Taiwane a nasledovať bude Singapur. S najväčšou pravdepodobnosťou bude v priebehu niekoľkých týždňov dostupná pre väčšinu svetových trhov.

Samsung Galaxy S7 Edge môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

blue-coral-galaxy-s7-edge-1

Radi by sme podotkli, že sa pozeráme na stále rovnakú verziu modelu S7 Edge, avšak vo farbách, ktoré boli určené výhradne pre už mŕtvy model Note 7. Decentné prevedenie bezpochyby svedčí aj staršiemu modelu, ktorý tak pôsobí elegantným a jedinečným dojmom. Už skôr sme si všimli, že technologický gigant z Južnej Kórei sa snaží zachovať aspoň niečo z inak špičkového Galaxy Note 7. Je to napríklad aj vylepšená funkcia AlwaysOn Display, ktorú vďaka nedávnej systémovej aktualizácii dostali aj predchodcovia už nedostupného phabletu.

blue-coral-galaxy-s7-edge-7

blue-coral-galaxy-s7-edge-2

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom