banner-pixelAsi sa zhodneme, že Samsung Galaxy Note 7 už navždy, bohužiaľ, ponesie svojské označenie „bombového“ smartfónu. Toto neslávne pomenovanie nevzniklo len tak náhodou a juhokórejský velikán si pripravil poriadne veľkú reklamu, aj keď nie v práve najlepšom smere. 

Už sa nám zdalo, že problémov je na tento rok dosť a férový súboj gigantov bude pokračovať na tradičnej báze. Mýlili sme sa. Let číslo CI027 spoločnosti China Airline zažil nepríjemnú situáciu, kedy z ničoho nič zachvátil Samsung Galaxy S6 požiar a spôsobil ostatným pasažierom krušné chvíle. Lietadlo smerovalo do Taipei a majiteľ nerobil so smartfónom nič zvláštne. Po náhlom vzbĺknutí ho ihneď odhodil na zem a následne zareagovala letuška, ktorá ho uhasila. Za krátky čas však stihol vytvoriť slušné množstvo dymu.

Samsung Galaxy S6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: 15. decembra sa Galaxy Note 7 definitívne rozlúči so svetom. Samsung vydá update, ktorý zabráni nabíjaniu batérie

Sme si istí, že nik by nechcel zažiť takúto nepríjemnosť v nadmorskej výške 10 km a hlavne počas pobytu v lietadle. Do prípadu sa zapojil aj miestny vyšetrovací úrad, ktorý podniká patričné úkony na zistenie príčiny týchto problémov. Vyhlásenie od Samsungu zatiaľ nemáme, no nemalo by na seba dlho čakať, nakoľko sa jedná o pomerne závažnú udalosť. Je dobré tiež podotknúť dávnejšie problémy tohto zariadenia, ktoré sú takmer identické s Note 7-čkou, a teda chybné batérie.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom