banner-pixelAsi sa zhodneme, že Samsung Galaxy Note 7 už navždy, bohužiaľ, ponesie svojské označenie „bombového“ smartfónu. Toto neslávne pomenovanie nevzniklo len tak náhodou a juhokórejský velikán si pripravil poriadne veľkú reklamu, aj keď nie v práve najlepšom smere. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Už sa nám zdalo, že problémov je na tento rok dosť a férový súboj gigantov bude pokračovať na tradičnej báze. Mýlili sme sa. Let číslo CI027 spoločnosti China Airline zažil nepríjemnú situáciu, kedy z ničoho nič zachvátil Samsung Galaxy S6 požiar a spôsobil ostatným pasažierom krušné chvíle. Lietadlo smerovalo do Taipei a majiteľ nerobil so smartfónom nič zvláštne. Po náhlom vzbĺknutí ho ihneď odhodil na zem a následne zareagovala letuška, ktorá ho uhasila. Za krátky čas však stihol vytvoriť slušné množstvo dymu.

Samsung Galaxy S6 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

TIP: 15. decembra sa Galaxy Note 7 definitívne rozlúči so svetom. Samsung vydá update, ktorý zabráni nabíjaniu batérie

Sme si istí, že nik by nechcel zažiť takúto nepríjemnosť v nadmorskej výške 10 km a hlavne počas pobytu v lietadle. Do prípadu sa zapojil aj miestny vyšetrovací úrad, ktorý podniká patričné úkony na zistenie príčiny týchto problémov. Vyhlásenie od Samsungu zatiaľ nemáme, no nemalo by na seba dlho čakať, nakoľko sa jedná o pomerne závažnú udalosť. Je dobré tiež podotknúť dávnejšie problémy tohto zariadenia, ktoré sú takmer identické s Note 7-čkou, a teda chybné batérie.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
23%
Páči sa mi to
15%
Chcem to
8%
Mám to
15%
Nepáči sa mi to
15%
Neznášam to
23%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • lukino86

  a to som si ju chcel kúpiť ale vybral som si xiaomi redmi note 3i

  • Jakub Smolka

   dobrý výber

 • jan

  ktoru,tu co vybuchla si chcel kupit

 • Jakub Smolka

  parádne sa im darí

 • Random

  Uz je to nuda… baterky vybuchovali, vybuchuju a kym sa rapidne nezmeni technologia aj budu vybuchovat…..
  Je zaujimave ze v minulosti sa tomu takmer nevenovala pozornost.

 • Jaro

  Len nechápem prečo píšete zavádzajúci názov článku, keď tá batéria začala horieť a nevybuchla. Keď niekde zhorí auto tak napíšete že vybuchlo? A ohľadom tej bezpečnosti v lietadle. Nič sa nemôže stať keď začne horieť telefón, respektíve dymiť. Letušky už ani nič horšie nemohli urobiť ako ho začať hasiť vodou :D Niekedy sa v lietadlách bežne fajčilo a nikto to neriešil.