Tesne pred predstavením nových smartfónov sme často svedkami úniku ich reálnej podoby alebo špecifikácií, ktoré môžu prilákať budúcich záujemcov. Pokiaľ ide o stráženie tajomstva, kórejský Samsung sa skutočne snažil uchovať dizajn svojho najnovšieho phabletu v tajnosti. Zákaz fotografovania a šírenia informácií v tejto spoločnosti nedodržuje každý, a tak môžeme vidieť Galaxy Note 9 v reálnej podobe už týždne pred premiérou.

Niektorí výrobcovia si svoje vyvíjané smartfóny dokážu udržať pred očami verejnosti na uzde. Iní zasa preferujú „náhodné“ úniky fotografií a informácií, ktoré ešte pred predstavením nového modelu nadchnú potencionálnych zákazníkov. Samsung sa teraz ocitá niekde medzi týmito dvoma situáciami. Jeho pripravovaný Galaxy Note 9 je takmer pripravený na svetovú premiéru, no stále má byť „chráneným“ tajomstvom spoločnosti.

Pred fotením ho neochránil ani „zákaz fotografovania“

O výbave tejto nadchádzajúcej vlajkovej lode a jej dizajne sme už počuli mnoho špekulácií. Tie, ktoré tvrdili, že dizajn tohto smartfónu sa výrazne nezmení, boli najpravdivejšie. Tento fakt teraz potvrdzujú uniknuté fotografie, na ktorých je Samsung Galaxy Note 9 zachytený v plnej kráse.

Jeho zadná stena je však oblepená bezpečnostnými nálepkami, ktoré zrejme mali zabrániť jeho fotografovaniu a šíreniu informácií. Ani tých pár kúskov výstražných pokynov ale neodradilo jedného zo zamestnancov, aby Note 9-ku odfotografoval a ukázal ju svetu ešte pred premiérou.

Nenechaj si ujsť
Samsung Galaxy Note 9 dostane S-Pen s doteraz najvýraznejšími vylepšeniami

Fotografia smartfónu, na ktorom je okrem iných aj nálepka „Nefotografovať“ a „Neprezrádzať informácie“, je skutočným paradoxom, ktorý nám však potvrdil detailný dizajn tejto vlajkovej lode. Nad týmito bezpečnostnými pokynmi pre interných zamestnancov Samsungu sa nachádza aj horizontálne umiestnený duálny fotoaparát,  pod ktorým si miesto našiel snímač odtlačkov prstov. Vidíme, že výrobca tento rok predsa len počúvol zákazníkov a tento hardvér presunul na dostupnejšie miesto aj v tomto prípade.

Uniknuté snímky tiež ukazujú prednú stranu so štartovacou obrazovkou, ktorá teraz dostala väčšie logo spoločnosti. Mnoho informácií o výbave, ale stále nie je známych. Tí, ktorí si Galaxy Note 9 plánujú kúpiť, už aspoň vedia, že Samsung predsa len výrazné dizajnové zmeny nespravil. Detailné podrobnosti o tomto kúsku tak narozdiel od jeho dizajnu stále ostávajú pod rúškom tajomstva. Bližšie informácie nám výrobca odhalí už 9. augusta počas oficiálne premiéry, kde sa táto novinka ukáže s dizajnom ako na zachytených fotkách.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom