Predstavenie Galaxy Note 8 je už naozaj veľmi blízko. Nový najvýkonnejší phablet spoločnosti bude predstavený 23. augusta. Dnes sa ale na internete dokonca objavili aj fotografie použitých batérií.

Obe batérie na obrázku by mali byť určené práve pre Note 8-čku. Na štítku vidíme, že majú kapacitu 3300 mAh, čo je o 200 mAh menej ako mal minuloročný Note 7. Avšak pri ňom všetci vieme, ako to dopadlo… Preto sa niet čomu diviť, že Samsung ide tentokrát opatrnejšou cestou, aby zamedzil prípadným problémom s bezpečnosťou. Samsung Galaxy Note 7 však nie je úplne mŕtvy. Práve naopak, po krátkej odmlke opäť ožil. Zariadenie s označením Galaxy Note FE (Fan Edition) má v sebe práve hardvér z Note 7, no kapacita batérie bola znížená na bezpečnejších 3200 mAh.


zdroj fotografie: SlashLeaks

Dostupnosť je ale (aspoň zatiaľ) limitovaná iba na domácu v Južnú Kóreu a Samsung tak rozhodne neuspokojil všetkých zákazníkov, ktorí mali o repasovaný Note 7-čku záujem. Note 8 ale príde na trh s čistým štítom. Či bude 3300 mAh batéria dostatočná, je veľmi otázne. Možno mohli vývojári siahnuť po silnejšej 4000 mAh batérii, ktorá sa má nachádzať v modeli Galaxy S8 Active. Dúfajme teda, že ľudia v Samsungu vedia, čo robia a Note 8 bude vlajková loď hodná svojho mena, ktorá navyše vyzve na priamy súboj iPhone 8.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom