Samsung Galaxy Note 7 odhalil na videu svoje zraniteľné miesta

banner-note-7Posledné dni je jednoznačným stredobodom pozornosti brutálny phablet Galaxy Note 7 z dielne Samsungu. Ten je momentálne podrobený rôznym testom, ktoré majú ukázať aj slabé stránky smartfónu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Samozrejme, žiaden smartfón nie je dokonalý a toto tvrdenie platí aj o Note 7-ke. Už včera sme vám ukázali, ako si vedie smartfón pri náročných drop testoch, no a dnes tu máme test odolného skla Gorilla Glass 5 voči poškriabaniu rôznymi nástrojmi. Displej je prekvapivo veľmi jednoduché poškriabať a odolnosť nie je práve najlepšia. Potencionálny záujemcovia si budú musieť dávať pozor aj na obrubu plastové snímača odtlačkov prstov, ktorý rovnako trpí menšími výrobnými neduhmi.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

note-7-drop-test

Na druhej strane však Samsung Galaxy Note 7 preukázal výbornú odolnosť voči ohnutiu za akýchkoľvek podmienok. Po konštrukčnej stránke je teda smartfón výborný a Samsung si dal veľkú námahu na internom vystužení šasi. Napíšte nám svoj názor v komentároch, čo si myslíte o týchto „problémoch“ nového phabletu.

TIP: Aké odolné je sklo Gorilla Glass 5 na Samsungu Galaxy Note 7?

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
80%
Chcem to
20%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]