banner-note-7Prešli len dva dni od spustenia oficiálneho predpredaja najnovšieho phabletu od Samsungu a počet predobjednávok predčil očakávania samotného výrobcu. Výhody, príslušenstvo zdarma a hlavne kvalitná reklama na túto novinku spôsobili v Južnej Kórei hotový ošiaľ za smartfónom.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Behom prvých dvoch dní sa v hlavnom stane Samsung Mobile doslova roztrhlo vrece so záujemcami o Galaxy Note 7. Počet rezervácií phabletu predbehol aj rezervácie S7-čky, a to viac než dvojnásobne. Už vyše 200 000 ľudí si Note 7 rezervovalo a je predpoklad, že číslo bude naďalej stúpať. Samsung tentokrát zvolil naozaj šikovnú stratégiu marketingu. Potencionálnemu zákazníkovi ponúka hotový balíček príslušenstva zdarma a lákavé služby zároveň. Inteligentný náramok Samsung Gear Fit 2, 50 % zľavu na výmenu obrazovky a darčekovú poukážku do Samsung Pay Mall v hodnote 80 €.

Samsung Galaxy Note 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


galaxy-note-7-oficialne-10

V Južnej Kóreii dokonca zriadili 2800 „Note experience“ zón. Pre porovnanie, model S7 mal „iba“ 2000 podobných zón. S inovovaným perom S-Pen, zahnutým displejom a nabitým hardvérom ide ruka v ruke aj pekná cenovka, ktorá je takmer rovnaká ako pre kórejský, tak aj pre západný trh a zastavila sa na sume zhruba 805 €. Napriek tomuto faktu ľudí zjavne prilákal už na prvý pohľad a v spoločnosti majú dobrý dôvod na radosť.

TIP: Samsung Galaxy Note 7 je na Slovensku poriadne mastný!

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom