Ako sa blíži predstavenie smartfónov Samsung Galaxy rady A, čoraz častejšie sa objavujú rôzne informácie a fotografie, ktoré nám ukazujú, na čom sa môžme tešiť.

O tom, že Samsung plánuje od základov zmeniť dizajn série Galaxy A, sme aj my. Jednou z hlavných zmien má byť odstránenie domovského tlačidla a pridanie Infinity displeja. Zmeny majú posunúť tieto smartfóny strednej triedy bližšie k vlajkovým lodiam spoločnosti Samsung a ešte viac im tak pridať na atraktívnosti.

Pribudnúť má nový model

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili fotografie, ktoré ukazujú skvelo vyzerajúci smartfón s označením Samsung SM-730, pričom na jednom z obrázkov môžeš vidieť názov Galaxy A8+. To vedie k úvahe, že sa dočkáme aj klasického Galaxy A8 bez ‚‚pluska’’. Ďalej môžeš vidieť prítomnosť Infinity displeja, aj keď sa nedá s určitosťou povedať, či bude mať aj pomer strán 18,5:9.

Nenechaj si ujsť!
Samsung spraví s novými smartfónmi strednej triedy malú revolúciu. Zásadná bude jedna inovácia

Bohužiaľ nie sú dostupné žiadne fotografie zadnej strany, čiže nevieme, či bude táto novinka obsahovať duálny fotoaparát, alebo sa spoľahne na jeden snímač. Predstavenie novej rady Galaxy A sa už nezadržateľne blíži. Očakáva sa, že po vzore minulých rokov budú tieto smartfóny odhalené niekedy koncom decembra, prípadne v priebehu januára budúceho roka.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú