Samsung tento týždeň aktualizoval svoj webový prehliadač Samsung Internet Browser pre Android na verziu 7.2. Má ponúknuť rýchlejšie prehliadanie a vylepšenú grafiku pri hraní online hier.

Aktualizovaný webový prehliadač Samsung Internet Browser by mal v novej verzii vďaka enginu Chromium M59 ponúknuť aj chránené prehliadanie. To by malo používateľov ochrániť pred stránkami, ktoré sa pokúšajú ukradnúť citlivé informácie alebo nainštalovať škodlivý softvér. Ďalej ponúkne rôzne vylepšenia v rámci rozhrania prehliadača, ako ikona pridania k domovskej obrazovke pre webové aplikácie a režimu čítačky pre články.

Zobraziť celú galériu (6)
Fontech/Dávid Hrabčák

Najnovšie zmeny sú zatiaľ dostupné v beta

Samotné prepínanie medzi záložkami bolo optimalizované a pomôže hlavne zariadeniam s nižšou kapacitou operačnej pamäte, resp. zariadenia s kapacitou 1 GB pamäte RAM a menšou. V súčasnosti sú tieto novinky dostupné ešte len v beta verzii prehliadača. Predpokladá sa však, že najnovšie funkcie získa aktuálna verzia už čoskoro. Tento prehliadač nie je pritom výlučne určený len pre zariadenia Samsung. Ak sa ti pozdáva môžeš si ho nainštalovať na takmer ľubovoľné mobilné zariadenie so systémom Android 5.0 alebo novším, prostredníctvom Google Play.

Nenechaj si ujsť
Zabudnime na Apple a Samsung. Najväčšie inovácie prináša vo svete neznámy čínsky výrobca

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom