Ulefone robí všetko pre to, aby čo najlepšie zviditeľnil ich nový Ulefone Be Touch 2. Práve kvôli tomu výrobca vydal nové video, v ktorom ukazuje aj iné využitie tohto smartfónu, ako je telefonovanie. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Smartfóny sú múdrejšie každým dňom a výrobcovia do tohto vreckového počítača pridávajú čoraz viac funkcií. Vďaka smartfónom tak už nepotrebujeme kompaktné fotoaparáty, 3G, 4G LTE a WIFI antény nás udržia online hoc kde a s GPS a mapami sa už nestratíme. Ulefone však chce, aby vám váš smartfón nahradil aj ručné náradie. S Ulefone Be Touch 2 totižto môžete bez problémov rozbíjať orechy či zatĺkať klince. Samozrejme s displejom, ktorý chráni odolné sklo Gorilla Glass 3. Spomínané video môžete vidieť nižšie.


Čo sa týka výbavy, Ulefone Be Touch 2 ponúka 5,5-palcový FullHD displej, 16 GB vnútornej pamäte, 3 GB RAM a tiež osemjadrový procesor MediaTek MT6752. K dispozícii je ja 13 MPx zadný Sony fotoaparát a hardvérové tlačidlo s názvom uTouch v prednej časti. Všetko je napájané 3050 mAh batériou a smartfón beží na Androide 5.1. Jeho cena je 206 eur.

Zdroj: Gizchina.com

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú