banner-mi5s-plusDlho očakávané predstavenie Xiaomi Mi Note 2 prinieslo jednu neočakávanú novinku. Zatiaľ čo sme sa všetci sústredili na Mi Note 2-ku, Xiaomi si pre nás potajme pripravilo ešte jeden smartfón. Futuristický 6,4-palcový bezrámikový phablet Xiaomi Mi MIX, ktorý všetkým vyrazil dych.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Hoci Xiaomi Mi MIX nie je úplne bezrámikový a predsa sa po obvode konštrukcie rámik nachádza, tento monštruózny smartfón si určite zaslúži všetku pozornosť. Zaujme nielen svojim futuristickým dizajnom, ale aj špičkovou hardvérovou výbavou. Obrovský 6,44-palcový displej tvorí neuveriteľných 91,3 % prednej plochy. Vďaka tomu novinka nadobúda prijateľné rozmery 158.8 x 81.9 x 7.9 mm pri hmotnosti 209 gramov. Na obrázkoch nižšie sa môžeme presvedčiť, že aj napriek obrovskému displeju sa vďaka svojej revolučnej konštrukcií môže veľkosťou rovnať bežným 5,5-palcovým zariadeniam.

TIP: Predbehlo Xiaomi v inováciách Apple? iPhone 8 už zrejme nebude tak revolučný ako sa očakáva

Veríme, že práve Mi MIX je náznakom blízkej budúcnosti a ak nám čínsky gigant predstaví v dohľadnej dobe aj taký smartfón, ktorý napríklad ponúkne rovnako bezrámikový displej, no s menšou uhlopriečkou, fanúšikovia budú nepochybne maximálne spokojní.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
55%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
0%
Mám to
9%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Jakub Duchoň
Som veľkým fanúšikom smartfónov a IT technológií, mimo toho rád cestujem, čítam knihy a počúvam dobrú hudbu. Najviac zo všetkého však milujem futbal, ktorému sa venujem už 12 rokov.