banner-mi5s-plusDlho očakávané predstavenie Xiaomi Mi Note 2 prinieslo jednu neočakávanú novinku. Zatiaľ čo sme sa všetci sústredili na Mi Note 2-ku, Xiaomi si pre nás potajme pripravilo ešte jeden smartfón. Futuristický 6,4-palcový bezrámikový phablet Xiaomi Mi MIX, ktorý všetkým vyrazil dych.

Hoci Xiaomi Mi MIX nie je úplne bezrámikový a predsa sa po obvode konštrukcie rámik nachádza, tento monštruózny smartfón si určite zaslúži všetku pozornosť. Zaujme nielen svojim futuristickým dizajnom, ale aj špičkovou hardvérovou výbavou. Obrovský 6,44-palcový displej tvorí neuveriteľných 91,3 % prednej plochy. Vďaka tomu novinka nadobúda prijateľné rozmery 158.8 x 81.9 x 7.9 mm pri hmotnosti 209 gramov. Na obrázkoch nižšie sa môžeme presvedčiť, že aj napriek obrovskému displeju sa vďaka svojej revolučnej konštrukcií môže veľkosťou rovnať bežným 5,5-palcovým zariadeniam.

TIP: Predbehlo Xiaomi v inováciách Apple? iPhone 8 už zrejme nebude tak revolučný ako sa očakáva

Veríme, že práve Mi MIX je náznakom blízkej budúcnosti a ak nám čínsky gigant predstaví v dohľadnej dobe aj taký smartfón, ktorý napríklad ponúkne rovnako bezrámikový displej, no s menšou uhlopriečkou, fanúšikovia budú nepochybne maximálne spokojní.

Pošli nám TIP na článokTeraz čítajú

Články, ktoré hýbu svetom